Valsts kultūrkapitāla fonds 200 000 eiro atvēlēs muzeju attīstības sekmēšanai
Foto: Jānis Dripe Jr

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz nākamā gada 20.janvārim pieņems pieteikumus mērķprogrammā "Muzeju nozares attīstības programma un muzejisko priekšmetu iepirkumu programma", liecina informācija fonda mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mērķprogrammas finansējums ir 200 000 eiro.

Programmas mērķis ir sekmēt muzeju nozares attīstību, lai veicinātu nozares konkurētspēju, paplašinot Nacionālā muzeja krājuma bagātināšanas, izpētes un izmantošanas iespējas atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām.

Saskaņā ar vienošanos starp VKKF un Kultūras ministriju (KM), programmā nevar iesniegt projektus KM padotībā esošie muzeji, tostarp Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Rundāles pils muzejs, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Memoriālo muzeju apvienība, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Rakstniecības un mūzikas muzejs un Turaidas muzejrezervāts.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form