Vēstures muzejs aicina uz interaktīvu nodarbību 'Orientēšanās laikā, telpā un vēsturē'
Foto: LNVM attēls

Viens no 2020. gada jaunumiem Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Muzejpedagoģijas departamenta piedāvājumā ir nodarbības plašai auditorijai izstādē "Latvijas gadsimts", portālu "Delfi" informē LNVM Muzejpedagoģijas un izstāžu departamenta vadītāja Astrīda Burbicka.

18. janvārī pulksten 12 ģimenes ar bērniem un senioriem, vai arī draugu, kolēģu un domubiedru grupas gaidītas muzejā, Brīvības ielā 32, uz pirmo norisi “Orientēšanās laikā, telpā un vēsturē”, kurā varēs piedzīvot un atklāt vēsturi ap sevi. Vispirms apmeklētāji kopā ar gidu iepazīs izstādi “Latvijas gadsimts” pārskata formā, bet tad foto orientēšanās spēlē-piedzīvojumā būs jādodas pašiem – jāmeklē izstādē atsevišķi priekšmeti un jāatbild uz dažādas pakāpes sarežģītības jautājumiem.
Muzejs aicina Latvijas iedzīvotājus brīvo laiku pavadīt izzinošā un aizraujošā veidā, uzzinot daudz jauna par Latviju kādreiz un mūsdienās.
Dalības maksa – ieejas biļete muzejā. Turpmākās nodarbības – 15. februārī, 21. martā, 11. aprīlī.

Izstāde "Latvijas gadsimts" ir 68 Latvijas muzeju kopīgs veltījums valsts simtgadei, kurā vienkopus apskatāmas izcilas Latvijas muzejos saglabātas vēstures liecības no Kurzemes, Latgales, Sēlijas, Vidzemes, Zemgales un Rīgas. Tās papildina stāsti par notikumiem un personībām, kas Latviju dibināja, aizstāvēja, cēla, zaudēja, slēpa un atkal atguva. Izstādes vadmotīvs ir atbildes uz jautājumu “kas ir Latvija?” – Latvijas vārda jēga un spēks dažādu paaudžu dzīvēs.

Tags

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Comment Form