Video: Rīgas 'Dinamo' puiši ar citiem grāmatmīļiem stāsies Grāmatu draugu ķēdē
Foto: Kadrs no video

Hokeja kluba Rīgas "Dinamo" spēlētāji, popularizējot akciju "Gaismas ceļā - Grāmatu draugu ķēde", vienojušies kopīgā stāstā, ko viņiem šī akcija nozīmē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Hokejistu viedokli video sižetā pārstāv Rīgas "Dinamo" tehniskais direktors Armands Simsons, kurš norāda, ka hokeja kluba pārstāvji ir pārliecināti - arī Rīgas "Dinamo" gada grāmatām ir vieta jaunajā Gaismas pilī.

Akcijas ietvaros ikviens tiek aicināts stāties "Grāmatu draugu ķēdē", lai palīdzētu grāmatām nokļūt no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno Gaismas pili.

Piereģistrēties dalībai akcijā var kultūras portālā www.riga2014.org.

Ceļš no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas K. Barona ielā 14 līdz Gaismas pilij ir 2014 metrus garš un reģistrēšanās sistēmā sadalīts astoņās zonās: Vērmanes dārzs, Merķeļa iela – Raiņa bulvāris, Raiņa bulvāris – Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Grēcinieku iela, 11. novembra krastmala, Akmens tilts un Mūkusalas iela. Reģistrējoties var izvēlēties sev izdevīgāko vietu un laiku.

Vērmanes dārza zona paredzēta dalībniekiem ar bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Savukārt Akmens tilta zonā, lūgti pieteikties īpaši izturīgie un drosmīgie, kurus nebaida iespējamais vējš un sals. Ceļa posmā no vecās un jauno bibliotēkas ēku tiks gādāts par iespējām sasildīties un baudīt siltu dzērienu. Savukārt domājot par grāmatu drošību, tās tiks atputekļotas un ievalcētas.

Plānots, ka kopumā grāmatu draugu akcijā piedalīsies 20 tūkstoši cilvēki, tostarp augsta līmeņa ārvalstu viesi, kas apmeklēs Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanu.

Tags

Grāmatu draugu ķēde Latvijas Nacionālā bibliotēka Rīga 2014 Rīgas "Dinamo"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form