Miris 'Depeche Mode' dalībnieks Endijs Flečers
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Mūžībā devies britu elektroniskās grupas "Depeche Mode" dalībnieks Endijs Flečers, mikroblogošanas vietnē "twitter" pavēstījuši grupas pārstāvji.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

"Esam šokēti un skumju pārņemti, uzzinot par mūsu dārgā drauga, ģimenes locekļa un grupas biedra Endija Flečera aiziešanu," raksta grupa.

"Flečam bija zelta sirds. Viņš vienmēr bija līdzās, ja bija nepieciešama palīdzība, vajadzēja aprunāties, pasmieties vai iedzert pinti auksta alus," raksta grupas biedri.


Endrjū Džons Leonards Flečers dzimis 1961. gada 18. jūlijā Notingemā.

Flečers ir viens no "Depeche Mode" dibinātājiem. Grupa radās 70. gadu nogalē, bet kopš 1980. gada zināma kā "Depeche Mode".

"Depeche Mode" kulta statusu iemantojusi ar saviem 80. gadu albumiem "Black Celebration" (1986), "Music for Masses" (1987), kā arī 90. gados izdotajiem"Violator" (1990) un "Ultra" (1997). Kopumā grupa izdevusi 14 studijas albumus, no tiem jaunākais - "Spirit" - iznāca 2017. gadā. Flečers piedalījās visu 14 "Depeche Mode" albumu tapšanā.

"Depeche Mode" vairākkārt uzstājusies arī Rīgā, pēdējoreiz viesojoties pārpildītā "Arēnā Rīga" 2018. gadā.

Līdzās "Depeche Mode" Flečers darbojās arī kā dīdžejs un 2004. gadā uzstājās Dzelzceļa muzejā, Rīgā.

Ads disabled
Ads disabled

Tags

Depeche Mode
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled
Lasi vēl
 

Comment Form

Ads disabled
Ads disabled