Mūžībā devies ilggadējais Liepājas teātra direktors Voldemārs Pūce
Foto: F64

Šī gada 11. janvārī mūžībā aizgājis ilggadējais Liepājas teātra direktors Voldemārs Pūce, atsaucoties uz tuvinieku sniegto informāciju vēsta "irliepaja.lv".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Teātra direktora amatā Voldemārs Pūce bija 25 gadus – no 1967. līdz 1991. gadam.

Voldemārs Pūce dzimis 1930.gada 21. septembrī Pampāļu pagastā. 1951. gadā absolvējis Liepājas Mākslas vidusskolas Teātra dekoratoru nodaļu. Bijis zīmēšanas skolotājs, Liepājas Kultūras nama direktors, vadījis Liepājas Tautas deju ansambli "Rucavietis".

No 1967.gada līdz 1991.gadam Voldemārs Pūce bija Liepājas teātra direktors, pēc aiziešanas pensijā no 1996.gada līdz 1999.gadam turpināja strādāt teātrī par uzvedumu daļas vadītāju.

Kā vēsta "irliepaja.lv", Pūces laikā, 80. gadu sākumā teātris uz prestižo starptautisko Šekspīra festivālu Erevānā aizveda kritikas augstu novērtēto Oļģerta Krodera iestudēto "Hamletu", kurā titullomu ar panākumiem nospēlēja aktieri Jānis Makovskis un Juris Bartkevičs.

Pirms trim gadiem Liepājas teātris sveica Voldemāru Pūci 90. gadu jubilejā.

Voldemāra Pūce izvadīšāna notiks otrdien, 17.janvārī, pulksten 11 Centrālkapos, Liepājā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.