Pēkšņā nāvē miris TV raidījumu veidotājs un vadītājs Mārtiņš Ķibilds
Foto: LETA

Sestdienas, 26. oktobra rītā, pēkšņā nāvē miris TV raidījumu veidotājs un vadītājs Mārtiņš Ķibilds, liecina ieraksts Vides filmu studijas oficiālājā "Facebook" kontā. Sēru vēsti apstiprinājusi Ķibilda ģimene.

"Mūsu viena no dedzīgākajām liesmām ir pārdegusi un izdegusi. Mārtiņ, mums Tu vienmēr paliksi spožs, lai arī kurp Tu esi devies," raksta kolēģi no Vides filmu studijas.

Mārtiņa Ķibilda ģimene lūdz cienīt piederīgo privātumu un plašākus komentārus šobrīd nesniegs. Visa informācija par atvadīšanos tiks savlaicīgi publicēta īpaši atvadām veltītā "Facebook" lapā.

Mārtiņš Ķibilds (1973–2019) šobrīd pazīstams kā Latvijas Televīzijas raidījuma "Kultūrdeva" un arhitektūrai veltītā raidījuma "Adreses" vadītājs un veidotājs. Latvijas simtgades gadā veidoja un vadīja vēstures tēmām veltīto raidījumu "Atslēgas".

Iepriekš Mārtiņš Ķibilds bijis laikraksta "Diena" žurnālists, kā arī LNT raidījuma "Nedēļa" vadītājs. No 2002. līdz 2007. gadam vadījis spēles "Gribi būt miljonārs?" latviešu versiju.

Līdztekus raidījumu veidošanai un vadīšanai no 2000. līdz 2013. gadam bijis reklāmas aģentūras "TBWA/Latvija" radošais direktors.

Mārtiņš Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs (2013 - 2015).

Kopš 2015. gada Mārtiņš Ķibilds ir producentu sabiedrības SIA "Adreses" valdes loceklis. Bijis arī Latvijas Televīzija: Apvienotās bērnu, dokumentālo un izklaides raidījumu redakcijas vadītājs (2015 - 2017).

Comment Form