Noslēdzies konkurss par Eltonu Džonu!
Foto: Itar-Tass/Scanpix

Noslēdzies portāla "Delfi" un koncertaģentūras FBI kopīgi rīkotais konkurss par leģendāro mūziķi Eltonu Džonu, uzvarētājiem piedāvājot apmeklēt viņa koncertu "Arēnā Rīga" 3. decembrī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkurss norisinājās no 25. oktobra līdz 1. novembra plkst.12:00, kad tika apkopotas pareizās atbildes un izlozēti pieci uzvarētāji, kuri katrs saņems vienu ielūgumu uz Eltona Džona koncertu "Arēnā Rīga". Ar uzvarētājiem pa konkursā norādīto epastu par balvas saņemšanas kārtību sazināsies portāla "Delfi" redakcija.

Konkursa uzvarētāji:

Gita gita.valtere@……….lv

Kaspars kaspars.rumbenieks@………..com

Katrina kazimirska@……….lv

Andis Grāvītis andisgravis@……….lv

Lolita loli.runce@………...com

Jau ziņots, ka šī gada 3. novembrī Sers Eltons Džons jau trešo reizi ieradīsies Rīgā, lai muzicētu kopā ar pavadošo grupu un iepriecinātu savus cienītājus ar lielākajiem hītiem. Biļetes uz Eltona Džona koncertu Rīgā var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs un www.bilesuserviss.lv

Pareizās atbildes:

1. Eltons Džons saņēmis sešas "Grammy" balvas. Kurā gadā viņam tik piešķirta "Grammy" leģendas balva?
1999.

2. Par dziesmu 'Can You Feel the Love Tonight' animācijas filmai 'The Lion King' Eltons Džons ir saņēmis...?

abas šīs balvas.

3. "This Song Has No Title", "Sweet Painted Lady", "Jamaica Jerk-Off" - no kura Eltona Džona albuma ir šīs dziesmas
.
Goodbye Yellow Brick Road.

4. Nosauc kinodarbu, kas pirmizrādi piedzīvoja 2011. gada sākumā, kura skaņu celiņā dzirdami vairāki klasiskie Eltona Džona skaņdarbi.

Gnomeo & Juliet.

5. Savu 3000. koncertu 40 gadus ilgās karjeras laikā Eltons Džons sniedza Lasvegasā, kur notika viņa skatuves debija . Divu koncerti līdz šim bijuši arī Rīgā, kad tie notika?

2001. un 2007. gadā.

6. Nosauciet kādas leģendāras rokgrupas, ne mazāk leģendāro filmu, kurā līdzās Ērikam Kleptonam, Tīnai Tērnerei un citiem, piedalās arī Eltons Džons!
Tommy.

7. Izvēlies pareizo meitenes vārdu: "I remember when rock was young. Me and ..... had so much fun"
Suzie.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form