Aicina uz koncertu ciklu 'Patiešām maziņiem'
Foto: Publicitātes foto

VSIA "Latvijas Koncerti" jaunajā 2013./2014. gada koncertsezonā aicina pirmsskolas vecuma bērnus uz cikla "Patiešām maziņiem" koncertiem, kas notiks Spīķeru koncertzālē no 26. oktobra līdz 16. martam.

Kā vēsta "Latvijas Koncerti" pārstāvji, mazos klausītājus muzikālos uzvedumos gaida tikšanās ar Īkstīti, Daktetri Aikāsan, Trusi Frici, Latvijas Radio kora solistiem, baleta studijas "Freska" dejotājiem, grupu "Sus Dungo" un citiem. Koncertu abonementa cena, kurā iekļauti visi četri cikla koncerti, vienam klausītājam - 12 lati.

2013. gada 26.un 27. oktobrī bērnus gaida tikšanās ar pazīstamās pasakas "Īkstīte" varoņiem: Īkstīti - Agnese Egliņa, klavieres; Princi – Artūrs Cingujevs, klavieres; Lauku Peli – Ilona Meija, flauta; Kurmi – Ints Dālderis, klarnete, kā arī ar baleta studijas "Freska" dejotājiem.

2013. gada 14. un 15. decembrī kopā ar grupu "Sus Dungo" varēs klausīties "Ziemassvētku dungojamās pasakas"

2014. gada 1. un 2. februārī uzzināsim "Daktera Aikāskan burvju receptes", ar kurām Dakteris Aikāskan vienā dienā izārstēja Trusi Frici no visām kaitēm.

Dakteris Aikāskan - Armands Siliņš (baritons); Trusis Fricis - Laila Kirmuška (Leļļu teātra aktrise); Medmāsiņa - Inga Šļubovska (soprāns); Sanitārs - Mārtiņš Zilberts (klavieres); Slimnīcas direktore - Elīna Endzele (sitaminstrumenti).

2014. gada 15. un 16. martā koncertā "Radio kora bērnības ainiņas" ar aizgājušo laiku garšu skanēs A.Žilinska, J.Ozoliņa un citu komponistu mūzika Latvijas Radio kora solistu izpildījumā.

Koncerti notiks pulksten 11, 13, 15. Koncertus vadīs "Latvijas Koncertu" producente Karina Bērziņa, ar video strādās Uģis Krišjānis.

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs. Bērniem līdz viena gada vecumam ieeja brīva.

Tags

Inga Šļubovska Ints Dālderis Latvijas Koncerti Sus Dungo
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form