Dzintaru koncertzālē būs jauna koncertu sērija 'Teātra mūzika'
Foto: Publicitātes foto. Artūrs Skrastiņš Dailes teātra izrādē "Oņegins"

Turpinot 2019. gadā aizsākto ciklu ''Kino un teātra mūzika'' jau februāra nogalē Dzintaru koncertzālē sāksies jauna koncertu sēriju ''Teātra mūzika''.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē koncertzāles pārstāve Indra Vilipsone, šajos muzikālajos vakaros skanēs populārā mūzika no klausītāju iemīļotām teātra izrādēm un mūzikliem. Pasākumu vadīs Latvijas Teātra darbinieku savienības vadītājs Ojārs Rubenis, kurš mājīgā atmosfērā sarunāsies ar aktieriem, komponistiem un muzikālas daļas vadītājiem par teātri un mūziku. Klausītājiem salonmūzikas gaisotnē būs iespēja uzzināt vairāk par teātru vēsturi, aktieru darbu un izrāžu tapšanas gaitu, vēsta Vilipsone.

Cikla pirmais koncerts būs 26. februārī pulksten 17. Tas būs veltīts Dailes teātrim. Koncertā piedalīsies aktieri Artūrs Skrastiņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Gints Andžāns, Klāvs Kristaps Košins un mūziķi Edvīns Ozols, Madars Kalniņš, Jānis Kalniņš. Koncertā skanēs mūzikas izlase no tādām izrādēm kā ''Brands'', ''Oņegins'', ''Šveiks'', rokmūzikla ''Drakula. Svešās asinis'' un citām. Skanēs arī Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka, Ulda Marhilēviča, Jura Vaivoda un citu komponistu radītā mūzika dažādām Dailes teātra izrādēm.

Cikla otrajā koncertā 17. martā pulksten 19 Dzintaros viesosies Valmieras teātris ar aktieriem Ievu Puķi, Ģirtu Rāviņu, Ievu Esteri Barkāni un Akselu Aizkalnu. Uzstāsies mūziķi Emīls Zilberts , Raivo Ozols, Oskars Siliņš, Mārtiņš Roziņš. Koncertā skanēs mūzika no izrādēm ''Daugava'', ''Trīs draugi'', ''Karalis Līrs'', ''Eža kažociņš'' un citām, kurām mūziku komponējuši Mārtiņš Brauns, Emīls Zilberets, Imants Kalniņš, Ivars Vīgners un citi.

22. aprīlī pulksten 19 notiks cikla trešais koncerts, kas būs veltīts Liepājas teātrim. Piedalīsies aktieri Inese Kučinska-Laukšteina, Everita Pjata-Gertnere, Karīna Tatarinova, Agnese Jēkabsone-Ozoliņa, Agnija Dreimane, Edgars Pujāts, Sandis Pēcis, Armands Kaušelis, Viktors Ellers, Hugo Puriņš, Valts Skuja un mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Zīlmanis, Raitis Eleris, Miks Akots. Koncerta programmā iekļauti fragmenti no izrādēm "Kaupēn, mans mīļais'', ''Pūt, vējiņi!'', ''Piafa'', ''Agrā rūsa'', ''Princis un ubaga zēns'', kurām mūziku rakstījuši Jānis Lūsēns, Kārlis Lācis, Imants Kalniņš un citi komponisti.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.