Festivāls 'Bardu rudens' aicina pieteikties jaunos dziesminiekus
Foto: Publicitātes attēls

Šogad 13. starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls "Bardu rudens 2016" norisināsies no 15. līdz 20. oktobrim Rīgas Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" un Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

15. oktobrī plkst. 16.00 festivāla ietvaros notiks tradicionālais "Jauno bardu saiets". Tajā aicināti piedalīties jaunie (bez vecuma ierobežojuma), mūzikas un dzejas iedvesmotie dziesminieki. Noslēdzoties koncertam, pēc skatītāju izvēles vienam no dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties "Bardu rudens 2016" noslēguma koncertā 20. oktobrī.

Jaunie dziesminieki tiek aicināti pieteikties līdz 5. oktobrim, nosūtot īsu savas radošās darbības aprakstu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi imanta@riga.lv. Plašāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruni +317 67181939.

Festivāla "Bardu rudens 2016" noslēguma koncerts Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā notiks 20. oktobrī 19.00. Tajā Latviju pārstāvēs dziesminieki Jānis Holšteins (Goran Gora), Anete Kozlovska, Haralds Sīmanis un "Jauno bardu saieta" dalībnieks. Pēc iepriekšējā gada atsauksmēm festivālā atkārtoti aicināts piedalīties Ukrainas dziesminieks Viktors Pašņiks (Viktor Pashnyk), kurš ar savu bandūras spēli un dziesmām saviļņoja klausītājus pērn.

Dalībnieku vidū ir arī Pols Kataldo (Paul Cataldo) no ASV un Mečislavs Litvinskis (Mieczyslaw Litwinski) no Polijas, kā arī lietuviešu dziesminieki Algirds Klova (Algirdas Klova), Ļucija Vaicenavičūte (Liucija Vaicenavičiūtė), Žemīna Trinkūnaite (Žemyna Trinkūnaitė) un Milda Andrijauskaite (Milda Andrijauskaitė).

Biļetes uz noslēguma koncertu iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā, kā arī norises vietā stundu pirms koncerta.

Tags

Goran Gora Haralds Sīmanis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form