Foto: Barokāli greznās ainiņas Rundāles pilī Senās mūzikas festivāla izskaņā
Foto: Didzis Grodzs

Ar vairākiem koncertiem aizvadītajā nedēļas nogalē Rundāles pilī izskanējis ikgadējais Senās mūzikas festivāls. Kā allaž iepriecināti gan mazie klausītāji un skatītāji, gan izsmalcinātas baroka mūzikas pielūdzēji, bet festivāla kulminācijā – grandiozs Antonio Vivaldi "Gadalaiku" atskaņojums ar greznu salūtu izskaņā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērniem Rundāles pilī tika piedāvāts uzvedums "Varde par princesi", kurā jaunajiem festivāla apmeklētājiem arī pašiem bija iespēja tērpties greznos tērpos. Savukārt dienas gaitā izskanēja koncerti ar Sergeja Jēgera, baroka orķestra "Collegium Musicum Riga", senās mūzikas ansambļa no Beļģijas "La Cetra d'Orfeo" ("Orfeja lira") tā dibinātāja un flautista Mišela Keustermana vadībā piedalīšanos.

Festivāla izskaņā – orķestris "Kremerata Baltica" un solisti, atskaņojot Antonio Vivaldi "Gadalaikus", kā arī Johana Sebastiana Baha, Karla Filipa Emanuela Baha, Georga Filipa Tēlemana skaņdarbus.

Tags

Senās mūzikas festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form