Foto: Jubilejas zīmē aizvadīts tradicionālais festivāls 'Kulakova nakts'
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 20.j ūlijā, Līvānos – komponista Jura Kulakova dzimtajā pilsētā – ar vērienu aizvadīts tradicionālais festivāls "Kulakova nakts", kura ietvaros šogad tika svinētas četras ievērojamas jubilejas: Ievas Akurateres un Jura Kulakova 60. dzimšanas diena, grupas "Menuets" 50 gadu jubileja un "Trīs Latvijas tenoru" 20. dzimšanas diena.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā Līvānu pussalā, ko apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju, piedalījās grupas "Menuets", "Rusted Wheel", "Jauda", "Debesu Durovas", "Laimas Muzykanti", "Rīgas modes", Justīne Kulakova (vijole) un "Trīs tenori" (Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs), Andrejs Gaiduks, Sovvaļnīks, Rihards Saule & Co, Igors Siliņš un, protams, grupa "Pērkons" pilnā sastāvā.

Klātienē komponistu atbalstīja visa ģimene – mamma, māsa, meita Justīne ar bērniņu un znots. Savukārt pēc neilgas atpūtas Juris Kulakovs un Ieva Akuratere gatavosies saviem jubilejas koncertiem "Gandrīz tautasdziesma", kas jau rudenī notiks vairākās Latvijas pilsētās.

Tags

Grupa Pērkons Ieva Akurātere Juris Kulakovs Menuets Rīgas modes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Jaunie projekti