Foto: Krāšņi izskan Operetes festivāla Galā koncerts
Foto: Juris Presnikovs

Sestdien, 13. jūlijā, Ikšķiles brīvdabas estrādē izskanēja 3. Starptautiskā Operetes festivāla Galā koncerts, kurā kopumā piedalījās 12 solisti no piecām valstīm, portālu "Delfi" informēja Operetes teātra komunikācijas vadītāja Krista Tuča.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programmā skanēja populāras austriešu, ungāru un franču klasisko operešu mūzikas lappuses – Johana Strausa, Karla Cellera, Karla Millekera, jubilāru simtgadnieku Franča Supē un Žaka Ofenbaha, kā arī citu komponistu populāra operešu mūzika solistu, dejotāju un operetes orķestra sniegumā.

Galā koncertā piedalījās Elizabete Jārmane (soprāns, Austrija), Ingrīda Kazemekaite (soprāns, Lietuva), Marija Arutiunova (soprāns, Lietuva), Anta Jankovska (soprāns, Itālija), Telmans Guževskis (tenors, Izraēla), Davids Hojsaks (tenors, Austrija/Serbija), Andrius Apsega (baritons, Lietuva), kā arī latviešu operetes solisti - Sonora Vaice (soprāns), Laura Purena (soprāns), Irma Pavāre (mecosoprāns), Emīls Kivlenieks (tenors), Nauris Indzeris (baritons), Operetes orķestris un diriģents Atvars Lakstīgala. Festivāla mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Operetes festivālu rīko Operetes teātris un Latvijas Operetes fonds sadarbībā ar Ikšķiles novada domi, kas ir festivāla līdzfinansētājs.

Tags

Atvars Lakstīgala Austrija Ikšķile Izraēla Itālija Lietuva Serbija Sonora Vaice
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form