Foto: Latvija piedalās lielākajā klasiskās mūzikas industrijas forumā 'Classical:NEXT 2019'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas mūziķi šogad ir pārstāvēti lielākajā klasiskās mūzikas industrijas forumā "Classical:NEXT 2019".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijai savs stends šajā pasākumā jau kopš pirmās šī gadatirgus norises reizes 2012. gadā Minhenē. Šogad Latvijas Mūzikas informācijas centra organizētajā Latvijas pārstāvniecībā piedalās VSIA "Latvijas Koncerti", VAK "Latvija", Liepājas Simfoniskais orķestris, Koncertzāle "Cēsis" un VEF Kultūras pils u.c.

Foruma mērķis ir veidot vienotu platformu pasaules mūzikas industrijas mākslinieciskajām un menedžmenta struktūrām, lai palīdzētu tām sadarboties efektīvāk un radošāk, veicinot pozitīvu rezonansi arī sabiedrībā kopumā. Īpaši vērtīgas šajā forumā ir konferences un paneļdiskusijas, kurās savā pieredzē dalās jomas vadošie speciālisti. To fokusā galvenie jautājumi ir: kā padarīt klasisko mūziku pieejamāku jaunākajām paaudzēm; kā paaugstināt sociālo mediju lietošanas efektivitāti, kā veicināt komercpartneru sadarbību, lai risinātu sistemātisko finansējuma nepietiekamību.

Forums "Classical:NEXT 2019" šogad norisinās Roterdamā, Nīderlandē no 15. līdz 18. maijam.

Tags

Koris Latvija Latvijas Koncerti Liepājas Simfoniskais orķestris VEF Kultūras pils Vidzemes koncertzāle Cēsis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form