Foto: 'Par svarīgo' – Mūzikas namā 'Daile' skan Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa koncerti
Foto: Publicitātes foto

Svinot komponista Zigmara Liepiņa jubileju, šī gada 20. septembrī Mūzikas namā "Daile" notika pirmatskaņojums dziedātājas Mirdzas Zīveres jaunajai programmai "Par svarīgo". Īpaša iespēja redzēt un dzirdēt abus māksliniekus uz vienas skatuves būs vēl 23. un 25. septembrī, kā arī 6. un 7. oktobrī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncetprogrammas atskaņojumā piedalās arī grupa "Lupa" – Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Andris Buiķis un Jānis Kalniņš.

Pirms programmas pirmatskaņojuma pats komponists sacīja: "Kas tad ir svarīgais Mirdzai un man? Tās, īstenībā, ir pavisam vienkāršas lietas. Mīlestība vienam pret otru, bērniem, vecākiem un, protams, Latviju. Šajā programmā būs dziesmas, kuru vārdiem ir būtiska nozīme, ko es ar mūziku centos maksimāli izcelt un papildināt. Kādas no tām mazāk pazīstamas, kāda jauna, bet dažas ir neatņemama daļa no Mirdzas repertuāra. Mēs vēlamies, lai 15 dziesmas, kas skanēs koncertā, klausītājiem būtu kā ceļojums ļoti personīgā un emocionālā pasaulē, kurā galvenais vadmotīvs ir mīlestība."

"Koncertos piedalās arī grupa "Lupa". Ar šiem profesionālajiem mūziķiem kopā atskaņosim dažas manas instrumentālas kompozīcijas, kas no dziesmu personiskās dimensijas pārcels klausītājus kontrastējošā ritma un spriedzes piepildītā pasaulē."

Biļetes uz koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.