Foto: Tiguļkalnā noticis jau devītais Raimonda Tigula brīvdabas koncerts
Foto: Publicitātes attēli

Talsos sestdien jau devīto reizi notika Raimonda Tigula brīvdabas koncerts "Tiguļkalns", kur komponists katru gadu augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem kopā aicina savus mūzikas draugus un domubiedrus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiguls kopā ar Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā un instrumentālo grupu, Guntaru Prāni, Beāti Zviedri, Andi Klučnieku, Rihardu Lībieti, Robertu Rasu, Kristeru Hartmani šogad Tiguļkalnā klausītājus priecēja ar koncerta programmu, kam dots nosaukums "Rīta un vakara dziesmas".

Koncertā bija iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas "Lec, Saulīte" un "Dod, Dieviņi".

"Šī koncertprogramma man ir īpaša, jo savus pirmos soļus mūzikā sāku dziedot zēnu korī. Nedaudz bērnības atmiņu un saviļņojums, dzirdot savas dziesmas izpildām mūsu Rīgas Doma zēnu korim," uzsvēra Tiguls.

Brīvdabas koncerts aizsākās 2012.gadā kā iecere ik vasaru Tiguļkalnā vienkopus pulcēt mūziķus, ar kuriem Tigula veidotajos sadarbības projektos atspoguļojas gan komponista daiļrades daudzpusība, gan Latvijas dabai, tautai, kultūrai un dzīvesziņai raksturīgās sajūtas un īpašais skanējums.

Tags

Raimonds Tiguls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form