Grupa 'Sigma' ieskandina 'Dzejkoncerta' koncerttūri ar audiogrāmatas atklāšanu
Foto: Publicitātes foto

22. jūlijā, plkst. 20.00 peldošajā mākslas galerijā "Noass" ar grupas "Sigma" koncertu tiks prezentēta "Dzejkoncerta" audiogrāmata ar dziesmām un septiņu latviešu dzejnieku darbu lasījumiem pašu autoru izpildījumā. Audiogrāmatas atklāšanas koncerts ieskandinās arī šī gada septembrī gaidāmos "Dzejkoncerta" uzvedumus Latvijas reģionos — Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs, stāsta grupas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Audiogrāmatā, ko grupa "Sigma" nodos saviem klausītājiem, iekļauts pagājušā gada 6. septembrī Rīgas Domā notikušā "Dzejkoncerta" dzīvais ieraksts ar dziesmām un dzejas lasījumiem, kā arī pievienots drukāts dzejoļu krājums.

Ar audiogrāmatas prezentācijas koncertu grupa "Sigma" ieskandinās šī gada septembrī gaidāmo "Dzejkoncerta" koncerttūri Latvijas reģionos, kuras ietvaros plānoti koncerti Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs.

Visi četri uzvedumi reģionos gaidāmi Dzejas dienu mēneša ietvaros — 4. septembrī "Dzejkoncerts" viesosies Liepājas Olimpiskajā centrā, 5. septembrī koncerts notiks teātra namā Jūras vārti Ventspilī, 9. septembrī tas ieskanēsies Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē, savukārt noslēdzošais pasākums notiks 20. septembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs. Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs.

Dzejkoncerta uzvedumos reģionos piedalīsies latviešu mūzikas grupa "Sigma" (sastāvā: Jānis Ozoliņš - balss, taustiņinstrumenti; Kaspars Lastovskis - bass; Uģis Eihvalds - sitamie instrumenti) un septiņi latviešu dzejnieki: Inese Zandere, Kārlis Vērdiņš, Inga Gaile, Anna Auziņa, Arvis Viguls, Artis Ostups un Jānis Rokpelnis.

"Dzejkoncerta" režisores Ingas Surguntes veidotajā programmā arī reģionos ir gaidāmi gan pašu autoru izpildīti dzejas lasījumi, gan grupas "Sigma" skaņdarbi, kas radīti, izmantojot jau minēto latviešu dzejnieku tekstus. Arī reģionu tūrē piedalīsiess Olgas Žitluhinas vadītās laikmetīgās dejas horeogrāfu apvienības "ĀRĀ" dalībnieki - Anna Novikova, Agate Bankava, Eva Kronberga, Jānis Putniņš, Ivars Broničs, Rūdolfs Gediņš, kā arī Anatolijs Soldatenko no breakdance grupas "Camelot", informē pasākumu rīkotāji.

Audiogrāmata izdota ierobežotā tirāžā, tāpēc to iegādāties varēs tikai prezentācijas pasākumā peldošajā galerijā "Noass" un "Dzejkoncerta" pasākumos reģionos par 5 eiro.

Tags

Dzeja Gors (Latgales vēstniecība) Inese Zandere Jānis Ozoliņš Jānis Rokpelnis Kārlis Vērdiņš Sigma (grupa)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form