Iznāk projekta 'Mesa' jaunais albums 'M3SA'
Foto: Publicitātes attēls/DELFI

Trešdien, 12. februārī, pie klausītājiem nonāk mūzikas projekta "Mesa" jaunākais studijas albums "M3SA", portālu "Delfi" informē projekta pārstāvji.

Pēc skaita trešais "Mesa" albums, jau tradicionāli, vispirms ir iegūstams digitālā formātā pret ziedojumiem projekta labdarības kampaņas mājaslapā www.mesarmesa.lv.

"Šis ir jau trešais projekta "Mesa" albums, pie kura darbs aizsākās pirms pusotra gada, 2018. gada vasaras beigās. Bijām paredzējuši, ka tas nonāks pie klausītāja daudz agrāk, bet šodien, divas reizes pārceļot iznākšanas datumu, beidzot esam priecīgi paziņot, ka albums ir gatavs sagaidīt savu klausītāju. Un visvairāk mēs esam priecīgi par to, ka mūzika var kalpot lieliem mērķiem," tā par nule kā izdoto albumu saka Gatis Irbe.

"MēsArMesa" labdarības kampaņā katram ziedotājam ir iespēja ziedot brīvi izvēlētu summu vai nu konkrētam bērnam, vai ziedot līdzekļus pirmajam rindā gaidošajam bērnam, pretī par ziedojumu saņemot jebkuru no trim "Mesa" albumiem. Šogad palīdzību gaida 25 bērni, kuriem nepieciešama "TheraSuit" rehabilitācijas nodarbības. Katram bērnam ārstu konsīlijs ir rekomendējis atšķirīgu nodarbību skaitu, kas tiks papildināts ar citām nodarbībām (gaitas robota G-EO System nodarbības, audiologopēda nodarbības, ergoterpija utml).

Albums satur 10 kompozīcijas, no kurām deviņām muzikālais producents ir Rūdolfs Budze. Visas dziesmas masterējis ir Jānis Šmēdiņš. Relīzē ir iekļauti arī sadarbības skaņdarbi ar dziedātāju Ievu Akurateri un grupu "Laika suns".

Albuma vāciņa noformējumā jau tradicionāli ir izmantota speciāli šim mērķim radītā mākslinieka Pauļa Postaža glezna.

Jau ziņots, ka 14. februāri, "Arēnā Rīga" notiks jau otrais "Mesa" lielkoncerts, kurā tiks izpildītas arī dziesmas no jaunā albuma īpašā skanējumā, kas tiks papildinātas ar iespaidīgām videoprojekcijām. Uz koncertu ir atlicis nedaudz papildbiļešu un ir sagaidāms, ka uz koncertu dosies vairāk nekā 12 000 klausītāji.

Albums kompaktdiskā, par īpašu cenu būs pieejams 14. februārī, "Mesa" lielkoncertā "Arēnā Rīga" un no 15. februāra būs pieejams visās "Circle K" degvielas uzpildes stacijās.

Tags

Projekts Mesa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form