‘Jauns mēness’ izziņo papildkoncertu ‘Palladium’
Foto: Publicitātes foto

Pašmāju grupa "Jauns mēness", kura 1.decembrī pēc ilgāka pārtraukuma sniegs savu jubilejas koncertu koncertzālē "Palladium", pēc publikas pieprasījuma izziņo 1. februāra papildkoncertu, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēdējās biļetes uz 1.decembra koncertu, kā arī biļetes uz papildkoncertu pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs un internetā.

Viena no slavenākajām un savdabīgākajām latviešu grupām "Jauns mēness" šogad nolēma apvienoties un 1.decembrī atzīmēt 25 gadu jubileju kopš ansambļa dibināšanas.

"Šogad aprit 25 gadi kopš brīža, kad pa ceļam no mūsu pirmā kopīgā ieraksta Ingus Baušķenieka dzīvoklī Gints atturīgi piedāvāja dibināt ansambli. Pēcāk sekoja i ansamblis, i tā nosaukums, i dziesmas, i plates, i "pasaules iekarošanas" mēģinājumi, i galu galā ilgi cerētā un sagaidītā cilvēku atzinība un mīlestība dzimtenē," atceras Ainars Mielavs.

"Pagājušā gadsimta 90. gadu beigās tika nolemts "Jaunam mēnesim" dot bezalgas atvaļinājumu. Galvenais iemesls bija sajūta, ka ansambli pārņēmušas radošas mokas. Ja dziesmas vairs nenāk viegli, tad jāizdara secinājumi. Bet tos vislabāk ir izdarīt katram atsevišķi," grupas izjukšanas iemeslus skaidro Mielavs.

Mielavs, Sola un Kroičs vēlāk atsāka radošo sadarbību ansamblī "Mielavs un Pārcēlāji", taču līdz šim jubilejas gadam mūziķi vienmēr bija stingri atteikuši ikvienam piedāvājumam atkal apvienot grupu "Jauns mēness".

"Cilvēku, kuru dzīvēs "Jauns mēness" ir spēlējis kaut nelielu lomu dēļ, nolēmām pateikt nedaudz novēlotu paldies – ar pateicību un cieņu atvadīties, nospēlējot vēl vienu pēdējo koncertu," teic Mielavs.

Tags

Ainars Mielavs Jauns Mēness Palladium
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form