'Jūrmalas festivālu' atklās ar Raimonda Paula jubilejas koncertu
Foto: Kaspars Garda

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais "Jūrmalas festivāls". Šī gada festivāls Dzintaru koncertzālē 27. jūlijā pulksten 20 tiks atklāts ar Raimonda Paula 85. jubilejas koncertu "Ceturtais vilnis", kurā populāras un klausītāju iemīļotas Paula dziesmas dziedās populāri solisti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pats Maestro sev raksturīgajā, mazliet ironiskajā veidā teic, ka "šā pasākuma zemteksts būs "atgriešanās". Ceru, ka jūs saprotat, kas ar to domāts."

Klausītājiem būs iespēja vienā koncertā dzirdēt šī brīža populārākos latviešu estrādes mūziķus – dziedātājus Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Zigfrīdu Muktupāvelu, Maestro skatuves mūzas - Laimu Vaikuli, Anci Krauzi, Dināru Rudāni, spēcīgo balsu īpašnieces - Aiju Vītoliņu, Agnesi Rakovsku, Niku Plotņikovu, estrādes mūzikas zvaigznes Žoržu Siksnu, Normundu Rutuli, grupas "Credo" un "Remix", Latvijas Radio bigbendu, "Sinfonietta Riga" stīgu grupu un citus māksliniekus.

Koncertā skanēs zināmākie Raimonda Paula mūzikas hiti kā "Cāļus skaita rudenī", "Anniņa vanniņā", "Muļķe sirds", leģendārās kompozīcijas kā "Vernisāža", "Viss nāk un aiziet tālumā", smeldzīgi skaistās melodijas no kinofilmām "Teātris" un "Ilgais ceļš kāpās", balādiskos šedevri "Baltā saule", "Es aiziet nevaru", tautā iemīļotā "Manai dzimtenei", nebēdnīgi dejojamās dziesmas "Vīrietis labākajos gados", "Džaivs" un citas.

Jau ziņots, ka no 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais "Jūrmalas festivāls". Festivāla goda mākslinieks ir operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko. Biļetes uz šo un citiem "Jūrmalas festivāla" koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Jūrmalas Festivāla koncertu apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Noteikumi attiecas arī uz bērniem.

Tags

Daumants Kalniņš Dzintaru koncertzāle Intars Busulis Jūrmalas festivāls Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form