Kas tavā maģītī? Savas mīļākās kompozīcijas iesaka hiphopa skatuves apskatnieks Artūrs G. Jenots
Foto: Publicitātes foto

Mūzika man līdzās ir katru dienu. Nav iespējams iziet no mājas bez iemīļotajām dziesmām, kas pavada ikdienas gaitās. Ja man prasītu, ko tad es īsti klausos, tad vispareizāk, protams, būtu teikt, ka to, kas spēj raustīt sirds stīgas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan mana atskaņotāja atmiņu galvenokārt aizņem Latvijas hiphopa kultūras ievērojamākie skaņdarbi, tomēr tajā ir atrodams arī klasisks ārzemju hiphops, roks, elektroniskā mūzika, Latvijas un ārzemju poproks, indīroks un pat stereotipiskais un klasiskais amerikāņu kantrī.

Nē, amerikāņu kantrī nav tas pats, kas latviešu un jā, es varu paskaidrot, kāpēc amerikāņu kantrī mūzika ir lieliska. Mūzika man ir svarīga dzīves sastāvdaļa, jo atrodas līdzās katru dienu – gan priekos, gan bēdās.

Ikdienā darbojos dažādos projektos, kas saistīti ar filmēšanas darbiem un pasākumu organizēšanu, kā arī veidoju publikācijas pašmāju analītiskajam hiphopa blogam "Tinteszobs".

Dziesmām pievienoti Artūra G. Jenota komentāri.

Dziesmu secībai nav nozīmes.

Tags

Kas tavā maģītī?
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form