Kas tavā maģītī? Savus mīļākos ierakstus atklāj JRT aktieris un fotogrāfs Ivars Krasts
Foto: F64

Redzēts uz Jaunā Rīgas teātra skatuves un nereti arī ar fotokameru rokās. Šonedēļ, īsi pirms savas otrās personālizstādes atklāšanas Rīgas Mākslas telpā, savas šī brīža mīļākās dziesmas no saviem ierakstu apcirkņiem "Delfi maģītim" iesaka aktieris Ivars Krasts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Fotomākslā Jaunā Rīgas teātra "Oņegina" Ļenskis - Ivars Krasts debitēja pagājušā gada pavasarī, kad tika atklāta viņa pirmā personālizstāde "Līdzskaņa".

Šoreiz izstādei Rīgas Mākslas telpā dots nosaukums "Ārā iešana" Tā tapusi, iedvesmojoties no Ivara otrās ģimenes - Jaunā Rīgas teātra aktieriem. Aktieru profesija ietver tādu burvību, kuru ne ikvienam no mums ir iespēja izjust – izdzīvot vairākas dzīves, bet tai pat laikā saglabāt sevi, "pārejot" no tēla uz tēlu. Jautājums vienmēr būs atklāts, vai aktieri, nonākot dabiskā vidē, iziet no sava tēla vai varbūt otrādi – viņi nemaz nevēlas to darīt? Tāpēc Ivars ir izvēlējies ar foto kameras palīdzību ielūkoties savu kolēģu personībās, "ieliekot" vidē, kas, viņaprāt, tos vistiešāk raksturo. Arī vizuāli fotogrāfijas ir veidotas "kustībā", lai ļautu uz šo jautājumu atbildēt pašam skatītājam.

Izstādes atklāšana Rīgas Mākslas telpā 5. martā. Tā būs aplūkojama līdz 1. aprīlim.


Tags

Jaunais Rīgas teātris Kas tavā maģītī?
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form