Kas tavā maģītī? Savus mīļākos ierakstus atklāj mūziķis Kārlis Auzāns
Foto: Publicitātes foto

"Melo-M", "Autobuss debesīs", "Nepieradinātā folka orķestris" – ar visām šīm grupām saistāms mūziķa Kārļa Auzāna vārds. Godīgi sakot, tik daudzpusīgam mūziķim jau sen bija laiks atklāt sava "maģīša" vai citas ierakstu atskaņošanas iekārtas ne mazāk daudzpusīgo saturu. Tāpēc, pirms viņš ar čellu trio "Melo-M" devies ziemas izskaņas pavasara turnejā, lai apceļotu Latvijas koncertzāļu un kultūras namu skatuves, piedāvājam noklausīties 10 Kārļa Auzāna šī brīža iecienītākās dziesmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja gribat Kārli Auzānu satikt klātienē, tad atgādinām, ka "Melo-M" februārī un martā dosies turnejā pa Latvijas pilsētām, ar savām jaunākajām dziesmām un visu laiku populārākajām kompozīcijām priecējot klausītājus Madonā, Rūjienā, Ventspilī, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Kandavā. Koncertu saraksts atrodams grupas mājaslapā.

Turklāt šī būs vienīgā iespēja dzirdēt un redzēt "Melo-M" solokoncertos Latvijas pilsētās šogad, jo gada turpinājumā grupa dosies koncertceļojumos ārpus Latvijas robežām, kā arī piedalīsies vairākos liela mēroga pasākumos.

Gaidāmās koncertturnejas repertuārā liela nozīme būs topošās tautas mūzikas programmas skaņdarbiem. Jaunās versijās skanēs daudzas populāras latviešu tautas melodijas. Kārlis Auzāns visām jaunās programmas dziesmām veidojis jaunus un oriģinālus aranžējumus.

Tags

Kas tavā maģītī? Melo-M
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form