Koncertu ciklā 'Mūda' uzstāsies grupa 'Tautumeitas'
Foto: Publicitātes foto

Valmierā, Jāņparkā, turpinoties koncertu ciklam "Mūda", 21. augustā, pulksten 20 uzstāsies etno mūzikas grupa "Tautumeitas".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pēc grupas izveidošanas 2015. gadā, "Tautumeitas" sāka ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. Taču - jo tuvāk gāja dziesmām, jo tuvāk dziesmas nāca pie "Tautumeitām", līdz kamēr šķita dabiski tās apvienot ar visu pārējo, ko šajā pasaulē viņas ir dzirdējušas un sajutušas kā savu," raksta koncerta rīkotāji.

Grupas sastāvā ir piecas dalībnieces – Asnate Rancāne, Laura Marta Līcīte, Aurēlija Rancāne, Ilona Dzērve un Laura Liepiņa.

Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasē. Bērniem līdz 2 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri: ir vakcinējušies pret Covid-19; ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19; pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs; pēdējo sešu stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

Pasākumu varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Vēlams līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Organizatori lūdz uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Tags

Tautumeitas Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form