Koncertuzvedumā 'Laika vārti' izdziedās un izdejos Latvijas brīvības stāstu
Foto: LETA

Svētdien, 10. novembrī, "Arēnā Rīga" notiks koncertuzvedums "Laika vārti", kurā skanēs pēdējo 30 gadu Latvijas spēcīgākās dziesmas un tiks izdejotas spēka dejas. Uzvedumā piedalās komponists Mārtiņš Brauns, solisti Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Vītoliņa, Anmary, Rīgas Doma zēnu koris, koris "Anima", grupas "Skyforger" un "Pērkons", deju kolektīvs "Katvari" un daudzi citi, portālu "Delfi" informē koncerta veidotāju pārstāvji.

"Patriotu nedēļā, dienu pirms Lāčplēša dienas, kad šogad atcerēsimies tieši pirms 100 gadiem Rīgā notikušās brīvības cīņas par Latviju, "Arēnā Rīga" notiks koncertuzvedums, kas izstāstīs Latvijas brīvības stāstu no šodienas skatu punkta, vienlaicīgi aicinot droši skatīties uz nākotni. Kopā sadziedoties, mudināsim ikvienu rast spēku sevī, celties, neapstāties cīnīties un nekad neaizmirst to, ko mūsu vecvectēvu drosme un mīlestība par savu zemi ir mums devusi," skaidro koncertuzveduma režisors Māris Bezmers.

Koncertā izskanēs mūsu tautai zināmās un nozīmīgās melodijas, ko papildinās īpašas gaismu spēles un projekcijas. Komponists Mārtiņš Brauns kopā ar Rīgas doma zēnu kori koncertā atskaņos savu jauno dziesmu ciklu, kurš veltīts Cēsu Pulka Skolnieku rotai, kas arī piedalījās Bermonta kaujās. Solistu Daumanta Kalniņa, Zigfrīda Muktupāvela, Aijas Vītoliņas un Anmary izpildījumā Latvijas stāsts izskanēs kā stāsts par zēnu, kas izaug par īstu vīru, izejot cauri dažādiem dzīves posmiem, gūstot dažādu pieredzi, emocijas, pārdzīvojumus un atziņas. Koncerta muzikālais vadītājs ir Kristaps Krievkalns, kurš kopā ar savu grupu rūpēsies arī par muzikālo pavadījumu. Savukārt tautas deju ansamblis "Katvari" izdejos dejas Agra Daniļēviča horeogrāfijā. Koncertuzveduma otrajā daļu piepildīs grupas "Pērkons" un "Skyforger".

Biļetes iegādājamas " Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Aija Vītoliņa Anmary Arēna Rīga Daumants Kalniņš Grupa Pērkons Mārtiņš Brauns Skyforger Zigfrīds Muktupāvels

Comment Form