Koris 'Aura' rīkos 15 gadu jubilejas koncertu 'Dziedāt visai pasaulei'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Universitātes (LU) Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes jauktais koris "Aura" ar koncertu "Dziedāt visai pasaulei" 16. novembrī pulksten 17.00 LU Zinātņu mājā svinēs savas pastāvēšanas 15 gadu jubileju, portālu "Delfi" informē kora pārstāvji.

Diriģenta Edgara Vītola vadībā "Aura" savā jubilejas programma atgādinās par spilgtākajiem un sirsnīgākajiem mirkļiem no kora dzīves. Svētku koncertā skanēs Emīla Dārziņa, Ērika Ešenvalda, Ilzes Arnes, Raimonda Paula un citu komponistu skaņdarbi.

Kora "Aura" 15 gadu pastāvēšana tiks svinēta LU nesen atklātajā, modernajā Zinātņu mājā Jelgavas ielā 3, reizē iezīmējot jaunu lappusi arī kora attīstībā. Kora jubilejas koncerts iecerēts kā audiovizuāls piedzīvojums, apvienojot korim raksturīgo repertuāru ar ēkas iespaidīgajiem arhitektūras risinājumiem. Koncerta apmeklētājiem tiks sniegta iespēja brīvi izvēlēties sēdvietu uz ātrija kāpnēm, tādejādi piedzīvojot koncertu unikālā un nepiespiestā atmosfērā.

Koncertprogrammas divas daļas veidos kora mīļākās latviešu tautasdziesmu apdares un latviešu koru klasika, kā arī mūsdienu komponistu skaņdarbi un garīgā mūzika. Koncertā tiks apdziedāts latviešu cilvēka dzīves gājums un likteņa pavērsieni, pievēršoties arī Latvijas dabas skaistumam un tautas garīgajām vērtībām. Koncertā uzstāsies kora draugi un īpašie viesi. Starpbrīdī būs iespēja aplūkot izstādi par kora "Aura" 15 pastāvēšanas gadiem.

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Source

DELFI Kultūra
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form