Koris 'Juventus' aicina uz Ziemassvētku koncertu 'Vēstules ziemai'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Universitātes jauktais koris "Juventus" un Latvijas Universitātes kamerorķestris aicina uz Ziemassvētku koncertu "Vēstules ziemai", kas notiks 20.decembrī plkst. 19.00, Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā izskanēs latviešu komponistu - Emīla Dārziņa, Riharda Dubras, Valta Pūces – kora dziesmas. Līdzās latviešu komponistu darbiem tiks izpildīta arī Antona Bruknera, Ērika Vitekera, Sergeja Rahmaņinova, Kloda Debisī un citu mūzikas autoru darbi.

Juventus mākslinieciskais vadītājs Valdis Tomsons aicina: "Koncertam esam izvēlējušies dažādu laikmetu un stilu mūziku, kur katram skaņdarbam ir savs stāsts. Vēlamies, lai ikviens klausītājs koncertā sadzird ko ļoti personīgu, kā saņemot sev adresētu īpašu vēstuli. Visi mīļi gaidīti!".

Šis Ziemassvētku ieskaņas koncerts būs īpaši ģimenisks. Solistu vidū, līdzās Juventus dvēselei Inese Romancānei būs iespēja dzirdēt arī Lindu un Zigmāru Strūves.

Viņu ģimenes stāsts aizsākās tieši Juventus. Savukārt čella solo izpildīs LU kamerorķestra diriģenta Andra Gaiļa dēls Mārtiņš Gailis, kurš turpina savas ģimenes tradīciju, muzicējot un studējot Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Valta Pūces melodiskajā un dzīvespriecīgajā "Trīs dziesmas no cikla "Gadalaiki" daļas "Ziemas ceļi"" vijoles solo izpildīs Kellija Montaka un kontrabasu iedzīvinās Einārs Everess.

Ieeja koncertā bez maksas.

Tags

Juventus (FK) Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form