"Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 26. decembrī no plkst. 19.00 baudīt grupas "Latvian Voices" Ziemas a cappella sesijas koncertu. Tā īpašie viesi – Jānis Strazdiņš un Kaspars Zemītis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Latvian Voices" Ziemas a cappella sesija ir viena no projekta "A cappella gadalaiki" daļām. Oktobrī grupas Youtube vietnē klausītāji varēja vērot rudens a cappella sesiju, un šajos svētkos "Latvian Voices" sadarbībā ar LMT dāvina saviem klausītājiem ziemas a cappella sesiju.

Tajā tiks izpildītās galvenokārt zināmas svētku melodijas – "Circenīša Ziemassvētki", "Laba slava sniedziņam", "Silent Night", grupas "Prāta vētra" skaņdarbs "Ziema" un citi. Tam visam klāt būs arī grupas dalībnieču oriģinālskaņdarbi par ziemas tēmu un koncerta īpašie viesi – Jānis Strazdiņš un Kaspars Zemītis.

Jau vairāk nekā 11 gadus "Latvian Voices" par savu vienīgo mūzikas instrumentu izvēlas cilvēka balsi, pievienojoties a cappella muzicēšanai kā atsevišķam mūzikas žanram.

"Latvian Voices" Ziemas a cappella sesijas koncerts skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

Tags

Latvian Voices Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form