AFP/Scanpix

Pēc gandrīz gadu ilgušās 'Laikmeta diskogrāfijas' aptaujas beidzot ir kļuvuši zināmi šī projekta rezultāti un, līdz ar to, ir noskaidrots, tieši kuras grupas un kādi albumi Latvijā tiek saukti par visu laiku labākajiem un izpelnījušies vietu mūzikas vēstures simt labāko albumu topā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Topā visbiežāk - septiņas reizes - pārstāvēta grupa "Pink Floyd", ar sešiem ierakstiem tajā atrodams grupas "Depeche Mode" vārds, vietu "Vareno 100" sarakstā ieguvuši arī pieci "The Cure", četri "The Beatles" un "Queen", kā arī trīs "Metallica", "Coldplay" un Deivida Bovija albumi.

Laikmeta diskogrāfija. Varenie 100:

VietaGrupas nosaukumsAlbuma nosaukumsGadsDelfiFHMFit FMKopā
        
1Pink FloydDark Side Of The Moon19737771303141221
2U2The Joshua Tree1987362120202684
3Depeche ModeViolator199024520075520
4Pink FloydThe Wall19793799044513
5NirvanaNevermind199116622723416
6The CureDisintegration198973110152335
7QueenA Night At The Opera19751358774296
8MetallicaMetallica (the Black Album)19911298274285
9ColdplayParachutes2000218342263
10Oasis(What's The Story) Morning Glory ?19951058473262
11RadioheadOK Computer19971087723208
12Depeche ModeSongs Of Faith And Devotion1993163 28191
13Led ZeppelinIV197192813176
14Deep PurpleMachine Head197277833163
15Depeche ModePlaying The Angel2005132 3135
16The CurePornography1982251003128
17MetallicaMaster Of Puppets19866060 120
18Led ZeppelinPhysical Graffitti197564 54118
19EvanescenceFallen2003218511117
20U2Achtung Baby199167306103
21The ProdigyThe Fat Of The Land19974504296
22The CureKiss Me Kiss Me Kiss Me1987  9090
23Nick CaveMurder Ballads19961475 89
24System Of A DownToxicity20011474 88
25Red Hot Chili PeppersCalifornication1999775385
26The CureThree Imaginary Boys1979579 84
27PlaceboWithout You I'm Nothing1998578 83
28GustavoBeidzot2004 80 80
29Bob MarleyLive At The Roxy (1976)2003 76 76
30The BeatlesSgt.Peppers Lonely Hearts Club Band19674452372
31Pink FloydWish You Were Here1975595670
32The DoorsThe Doors19672440367
33The CureFaith19814451564
34Guns'n'RosesAppetite For Destruction19874521461
35The BeatlesThe Beatles (White Album)1968422650
36EminemThe Marshal Mathers LP2000381645
37Depeche ModeMusic For The Masses1987315945
38QueenInnuendo199135 944
39The VerveUrban Hymns1997361643
40David BowieA Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars1972304943
41Depeche ModeUltra1997358 43
42ColdplayA Rush Of Blood To The Head2002285841
43MadonnaRay Of Light199835 338
44Pearl JamTen1991325 37
45Deep PurpleIn Rock197036  36
46Paul McCartney & The WingsBand On The Run197312 2335
47Smashing PumpkinsMelon Collie And The Infinite Sadness1995295 34
48R.E.M.Automatic For The People199222 1032
49The ClashLondon Calling1979275 32
50Guns'n'RosesUse Your Illusion II19914 2428
51The PixiesDoolittle1989161825
52Peter GabrielSo1986149 23
53Dire StraitsBrothers In Arms1985185 23
54Prince & The RevolutionPurple Rain1984651021
55NirvanaIn Utero1993192 21
56Joy DivisionUnknown Pleasures1979165 21
57Michael JacksonThriller1982120 21
58The BeatlesRevolver196621  21
59RadioheadThe Bends199520  20
60Sarah BrightmanTimeless1996154 19
61Tom WaitsRain Dogs1985810 18
62David BowieSpace Oddity196918  18
63Pink FloydAnimals197717  17
64The BeatlesAbbey Road196917  17
65The Stone RosesThe Stone Roses198910 616
66RoxetteLook Sharp198813 316
67QueenGreatest Hits 1 & 21994142 16
68ColdplayX & Y200513 316
69Pink FloydA Momentary Lapse Of Reason198716  16
70Sisters Of MercyFloodland198715  15
71OasisDefinetely Maybe199495 14
72MuseAbsolution200314  14
73Pink FloydDivision Bell199414  14
74AC/DCBack In Black198055313
75Red Hot Chili PeppersBlood Sugar Sex Magic199191313
76QueenThe Works198413  13
77Def LeppardHysteria198742612
78The Rolling StonesExile On Main Street19729 312
79Prāta VētraČetri krasti200584 12
80Depeche ModeBlack Celebration198612  12
81PērkonsZibens pa dibenu198212  12
82The SmithsStrangeways, Here We Come198714611
83David BowieLow197735311
84EnyaWatermark198852411
85PlaceboBlack Market Music200056 11
86Billy IdolRebel Yell198465 11
87Creedence Clearwater RevivalCosmo's Factory19708 311
88System Of A DownHypnotize200565 11
89Kanye WestThe Late Registration200511  11
90Rage Against The MachineRage Against The Machine199211  11
91Prāta VētraStarp divām saulēm199911  11
92Fleetwood MacRumours197711  11
93Pink FloydAtom Heart Mother197011  11
94StingNothing Like The Sun19874 610
95RammsteinMutter20017 310
96Metallica... And Justice For All19886 410
97Michael JacksonBad19877 310
98PoliceSinchronicity19837 310
99Dead Can DanceDead Can Dance198410  10
100Bob DylanBlood On The Tracks197510  10

Kā jau ziņots, martā, "FHM" kopā ar Radio "Fit FM 99,5" un interneta portālu "Delfi" uzsāka sava visu laiku vislabāko albumu saraksta veidošanu. Katru nedēļu portāla "Delfi" un žurnāla "FHM" lasītāji, kā arī radio "Fit FM" klausītāji pauda savu viedokli, iesūtot pēc savām domām visu laiku lieliskāko mūzikas albumu nosaukumus.

Tags

Abbey Road
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form