Latvijas 1. rokkafejnīcā ieskandinās ikgadējās 'Austrasdienas'
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 7. martā, pulksten 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcā (Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4) notiks dziesminieku koncerts, kas ieskandinās "Austradienas" Rīgā un reizē noslēgs dziesminieku koncertu ciklu rokkafejnīcā, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji.

"Austrasdienas" Rīgā šogad Austrasbērni ieskandinās, dziedot gan pašu sarakstītās dziesmas, tādējādi iepazīstinot ar savu radīto mūziku un stāstiem, gan arī kopā izpildot līdzi dziedamas citu autoru melodijas, tostarp Imanta Kalniņa, Valda Atāla un citas dziesmas. Koncertā, kas norisināsies divās daļās, gaidāma liela dažādība – būs gan maz zināmas vai reti dzirdētas dziesmas, gan arī plaši pazīstamas un līdzi dziedamas melodijas.

Šajā koncertā piedalīsies Austrasbērni: Arnis Miltiņš, Laine Ligere-Stengrevica, Vita Krūmiņa, Agita Kaužēna, Simona Rača, Jānis Rūcis, Vita Dambe, Eduards Cauna, Ilze Kovere, Dace Prūse, Matīss Vestmanis, Kristaps Sudmalis un daudzi citi.

Pasākumā ieeja par ziedojumiem radošajai telpai "Austras istaba", kas atrodas Liepājā mākslas galerijas "Romas dārzs" pagrabstāvā. Verot durvis "Austras istabai", Austras biedrības pārstāvji un Austrasbērni pamazām veic gan leģendārās dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, gan arī nodrošina viņas aizsāktā darba turpinājumu – rada vietu dziesmai un dzejai Liepājā.

"Austrasdienas" ir dziesminieku koncertu cikls, kas tapis pateicoties Austrai Pumpurei. Tā ir tradīcija, kas vieno un katru gadu martā sirsnīgos koncertos kopā sauc Austras Pumpures audzēkņus jeb Austrasbērnus, dziesminiekus, dzejniekus, domubiedrus un klausītājus.

Austrasbērni, turpinot tradīciju, arī šogad aicina uz vairākiem koncertiem Liepājā un Rīgā. Kā ierasts, "Austrasdienas" sākās Liepājā, kur šogad koncerti izskanēja 2. un 3. martā, bet galvaspilsētā tie tikai sākas šonedēļ, 7. martā, un turpināsies 21., 22. un 23. martā.

Tags

Austra Pumpure Latvijas 1. Rokkafejnīca

Comment Form