Likteņdārzā ar koncertu godinās Baltijas ceļa 30. gadadienu
Foto: Publicitātes attēli

Godinot viena no Latvijas neatkarības atjaunošanas laika nozīmīgākā notikuma Baltijas ceļa 30. gadadienu, šogad, 24. augustā, pulksten 18.00, Likteņdārzā notiks svētku koncerts "Saule, Pērkons, Daugava", portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Svētku koncertā "Saule, Pērkons, Daugava" piedalīsies komponists Mārtiņš Brauns, kurš speciāli šim koncertam gatavo jaunu skaņdarbu, koris "Gaudeamus", dziedātāji Ieva Akuratere, Lorija Vuda un citi. Savukārt pazīstamais horeogrāfs Agris Daniļevičs jau strādā pie deju priekšnesumiem, kas jāpielāgo dejai Daugavas krastā. Koncerta programmu veido diriģents Ivars Cinkuss, bet brīvdabas skatuves autors būs arhitekts un scenogrāfs Didzis Jaunzems.

"Ar Baltijas ceļu sākās reāli procesi, pierādījās pasaulei, ka ar nevardarbīgu protesta akciju tautas var izteikt savu kvēlāko vēlmi – būt brīviem. Tamdēļ koncertu redzu kā Brīvības daudzinājumu un apliecinājumu tam, ka Baltijas tautas – latvieši, lietuvieši un igauņi ir vienots spēks. Saule, Pērkons, Daugava – Raiņa vārdos dzīvo trīsvienība latviešu svētumiem, katrs ar savu spēku un aizsardzību tautai," skaidro koncerta režisore un scenārija autore Dace Micāne-Zālīte.

Biļetes uz koncertu iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Gaudeamus Likteņdārzs Mārtiņš Brauns

Comment Form