'MyRadiantU' un Anete Kozlovska aicina uz Ziemassvētku koncertu
Foto: Publicitātes foto

Šā gada 7. decembrī Spīķeru koncertzālē, Rīgā Ziemassvētku koncertā "Lielā svinēšana" ar jaunām dziesmām klausītājus iepazīstinās dziesmu autore un dziedātāja Anete Kozlovska un grupa "MyRadiantU".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īpašajā Ziemassvētku ieskaņas koncertā "Lielā svinēšana" pirmatskaņojumu plašākai publikai piedzīvos Anetes Kozlovskas dziesma "Kaut tuvāk vairs nevar būt".

"Šī dziesma man ir par kaut ko tik dziļu un tuvu. Es nezinu, vai man ir izdevies šajos vārdos ielikt to tuvumu. Es ļoti ceru, ka caur šo dzīvo ierakstu – muzikālo noformējumu, ar stīgu kvartetu, kas man vienmēr pašai plēsis dvēseli uz pusēm, to sadzirdēs un sajutīs. Jo man ļoti gribas, lai tā mūzika, ko es radu, aiziet līdz sirds dziļumiem," par jauno dziesmu stāsta Anete.

Arī grupa "MyRadiantU" koncertā iepazīstinās ar jaunu dziesmu, kurai aranžējumus vairākām dziesmām īpaši šim koncertam un atskaņošanai kopā ar "NNN stīgu kvaretu" ir sarakstījusi Laura Jēkabsone. Vairāku dziesmu aranžējumus šim koncertam radījusi arī komponiste, grupas "Latvian Voices" dalībniece un "360TV" raidījuma "Hobiju domnīca" vadītāja Laura Jēkabsone.

"Man liekas, ka mēs bieži to lielo svinēšanu nesasniedzam, jo mēs negatavojamies. Svētkiem gatavošanās ir ļoti svarīga. Līdzīgi, ja vēlies mājās sarīkot labu ballīti, ir jāgatavojas – ir jāizdomā, jāsaplāno, lai lai ir ko baudīt, jāuzaicina viesi. Savā ziņā šis koncerts gan man, gan Jānim un Ilzei no "MyRadiantU" ir gatavošanās Ziemassvētkiem, jo mums visiem tie ir lieli svētki. Un tāpēc mēs gribējām sagatavot šo koncertprogrammu mums pašiem, mūsu draugiem un ģimenēm, lai mēs varētu ieiet tajā lielajā svinēšanā," stāsta Anete.

Ziemassvētku koncerts "Lielā svinēšana" notiek 7. Decembrī, Spīķeru koncertzālē, koncerta sākums – 19.00, biļetes var iegādāties internetā.

Tags

Anete Kozlovska Latvian Voices MyRadiantU Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form