Nedēļas nogalē notiks mūzikas festivāls 'Bauska TASTE'. Noderīga informācija apmeklētājiem
Foto: Rūdolfs Liepiņš

Nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Bauskas Pilskalna parka estrādē ceturto reizi notiks mūzikas festivāls "Bauska TASTE". Pasākuma rīkotāji piedāvā iepazīties ar apkopojošu informāciju par festivāla norisi un programmu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programma

Festivāla pirmajā dienā, 5. augustā, uz "Pils skatuves" kāps tādi Eiropā un Latvijā atzīti mākslinieki kā "Instrumenti", Daddy Was A Milkman, "Citi zēni", Aija Andrejeva & "Very Cool People" un Patrisha. Savukārt, "Parka skatuvi" pierībinās "Pienvedēja piedzīvojumi", "ak69", "Kris&Oz", apvienība "Kruumi" un "B-optimist". Par ballītes atmosfēru visas nakts garumā gādās DJ Stocka.

Sestdienā, 6. augustā, apmeklētājus uz "Pils skatuves" sagaidīs Būū, Kriss Noa, Arstarulsmirus, Intars Busulis & "Abonementa orķestris" un "Jumprava". Taču "Parka skatuvē" klausītājus priecēs grupa "Laika suns", dziedātāji Marta, Raum, Fiņķis & PRAGAII, Elizabete Gaile, "Mother of Pearl" un "Sapņu fragmenti". Uz vasaras nakts ballīti aicinās DJ Makree.

Programmu ar mākslinieku uzstāšanās laikiem iespējams aplūkot "Bauska TASTE" mājaslapā.

Biļetes

Biļetes uz festivālu "Bauska TASTE" pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un tiešsaistē.

Līdz festivāla dienai divu dienu biļetes cena ir 35 eiro, bet vienas dienas biļete maksā 20 (piektdiena) un 25 (sestdiena) eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksā 25 eiro, bet vienas dienas – 15 (piektdiena) un 20 (sestdiena) eiro. Senioru divu dienu biļetes cena šobrīd ir 20 eiro, bet vienas dienas – 10 (piektdiena) un 15 (sestdiena) eiro. Saglabājot ģimenēm draudzīga festivāla statusu, Latvijas Goda ģimenes apliecības "3+ ģimenes karte" īpašniekiem biļešu iegādei tiks piemērota 5 eiro atlaide no jebkuras kategorijas biļetes cenas. Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un cilvēkiem ar I grupas invaliditāti ieeja festivālā ir bez maksas. Organizatori aicina ņemt vērā, ka festivāla dienā biļešu cena pieaugs.

Tāpat "Bauska TASTE" rīkotāji vērš uzmanību, ka biļetes uz 2021. gada pārcelto festivālu vairs nav derīgas. Pār tām joprojām iespējams saņemt naudas atmaksu.

Aproces

Lai apmeklētājiem nevajadzētu stāvēt rindā pie festivāla ieejas, no 3. līdz 5. augustam festivāla aproces iespējams saņemt aproču maiņas punktā Bauskas Kultūras centra klientu apkalpošanas centrā no pulksten 9 līdz 18. Katram festivāla apmeklētājam aproču maiņas punktā jāierodas personīgi, jo aproce uzreiz tiks aplikta ap roku. Biļeti pret aproci būs iespējams apmainīt arī pie festivāla ieejas.

Telšu pilsētiņa un autostāvvieta

Spilgtākiem festivāla iespaidiem guļvietu iespējams iekārtot telšu pilsētiņā, kas būs ierīkota Ķirbaksalā. Palikšana telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā – tā ir bez maksas. Visiem, kuri plāno apmesties telšu pilsētiņā, festivāla dienā informācijas centrā ir jāizņem telšu pilsētiņas iedzīvotāja aproce. 5. augustā no pulksten 16 līdz 20 telšu pilsētiņa iedzīvotāja aproces tiks izsniegtas arī pie pilsētiņas ieejas.

Festivāla oficiālā autostāvvieta būs iekārtota Mūsas upes krastā – pilsētā tiks izvietotas autostāvvietas norādes. Autostāvvietas cena ir 20 eiro par katru iebraukšanas reizi. Nopērkot vietu autostāvvietā, pretī tiks izsniegta atļauja. Kā norāda organizatori, veiklākie braucēji savus auto var paspēt atstāt arī kādā no bezmaksas stāvlaukumiem pilsētā. Plašāka informācija atrodama šeit.

Rīkotāji lūdz uz festivālu doties savlaicīgi un ņemt vērā, ka šobrīd posmā Iecava – Bauska notiek ceļu remonti, kas rada sastrēgumus un var paildzināt nokļūšanu galamērķī no 40 minūtēm līdz pat pusotrai stundai.

Noteikumi

Lai festivāls aizritētu vienīgi drošā un patīkamā gaisotnē, teritorijā aizliegts ienest pārtikas produktus, dzērienus un alkoholiskos dzērienus. Noteikums neattiecas uz speciālo pārtiku bērniem. Tāpat aizliegts ienest lietussargus, narkotiskās vielas un pasākumu apmeklētāju drošību apdraudošas vielas un priekšmetus. Bez saskaņošanas ar organizatoru aizliegts izmantot profesionālo foto/video tehniku un dronu. Ar festivāla noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

Šogad festivālu ļauts apmeklēt arī četrkājainajiem mīluļiem, kamēr suns atrodas pie pavadas un to rūpīgi pieskata saimnieks.

Bērnu zona

Šoreiz teritorijā darbosies bērnu zona "TASTE mantu kaste", kurā par vienreizēju samaksu divu dienu garumā jaunākie festivāla apmeklētāji varēs ļauties daudzveidīgām izklaides iespējām. Bērnu zona festivāla jaunākos apmeklētājus 5. un 6. augustā gaidīs līdz pulksten 23. Organizatori aicinām padomāt par maiņas drēbēm un apaviem, jo tie mazajiem varētu noderēt pēc ballītes "TASTE mantu kastē".

"TASTE mantu kaste" biļešu cena divu dienu apmeklējumam bērniem no trīs gadu vecuma ir 12 eiro, bet vienas dienas apmeklējums bērniem no trīs gadu vecuma maksā 10 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Norēķinus pie ieejas bērnu zonā būs iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Pavadošajai personai ieejas biļete nav jāiegādājas. Vairāk par bērnu zonu šeit.

Cita noderīga informācija

5. augustā festivāls savus vārtus vērs pulksten 16, taču 6. augustā pirmie apmeklētāji tiks gaidīti jau no pulksten 14. Gan piektdienā, gan sestdienā lielākie vasaras svinētāji festivālā tiks aicināti uzturēties līdz pat pulksten 5.

Festivālā būs iespēja nobaudīt labākās garšas "Bauskas alus dārzā", izrotāties dizaina tirdziņā "Tasterāde", iemūžināt mirkli 360 video spinerī un ļauties citām izklaides iespējām. Tāpat teritorijā tiks iekārtota zona māmiņām ar mazuļiem un viedtālruņu uzlādes stacija.

5. un 6. augustā Bauskas Kultūras centra biļešu kase pircējiem būs slēgta. Šajās dienās festivāla biļešu iegādei organizatori aicina izmantot "Biļešu paradīzes" tiešsaistes veikalu.

Saistībā ar festivāla "Bauska TASTE" uzbūves darbiem no 1. līdz 4. augustam Bauskas Pilskalna parks apmeklētājiem būs slēgts laika posmā no pulksten 22 līdz 8.

Aktuālā informācija par "Bauska TASTE" norisi tiks publicēta festivāla "Facebook" un "Instagram" profilos, kā arī mājaslapā.

Tags

Bauska Taste Citi zēni Aija Andrejeva Instrumenti (grupa) Very Cool People
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form