Noderīga informācija 'Kulakova nakts' apmeklētājiem
Foto: DELFI

Pēc festivāla "Kulakova nakts", kas 22. augustā notiks Ogres estrādē, pateicoties sadarbībai ar AS "Pasažieru vilciens", tie koncerta apmeklētāji, kuri būs ieradušies bez sava transporta, Rīgā varēs nokļūt ar speciālu vilcienu, kas no Ogres stacijas aties naktī uz 23. augustu - plkst. 2.35.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā informē grupas "Pērkons" menedžeris un festivāla producents Sandis Mohovikovs, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību, vilciena vagonos atradīsies speciāli norīkota apsardze.

Savukārt tie "Kulakova nakts" apmeklētāji, kuri uz Ogri dosies savās automašīnās, tās varēs novietot speciālā stāvlaukumā (aiz dzelzceļa pārbrauktuves nogriežoties pa kreisi; pilsētā tiks izvietotas arī speciālas norādes). Mašīnu novietošana stāvvietā būs bez maksas.

Ieeja koncerta norises vietā - no plkst. 20 - stundu pirms koncerta sākuma. Lai izvairītos no drūzmēšanās un rindām, rīkotāji aicina biļetes uz koncertu iegādāties laikus, lai gan tās būs nopērkamas arī koncerta norises vietā; tāpat arī koncerta apmeklētājus rīkotāji aicina ierasties laikus, nevis pēdējā brīdī.

Koncerta rīkotāji arī atklāj, ka "Kulakova naktī" piedalīsies ne vien "Pērkons", bet arī daudz citu mākslinieku, tostarp grupa "Instrumenti", paredzēts  grupu kopīgs priekšnesums. "Protams, koncertā neiztrūks arī "Pērkona" lielākie hiti. Skanēs arī "Gulbis", kura laikā plānoti vērienīgi pirotehnikas efekti," pauž Mohovikovs.

"Latvijā "Pērkonam" ir nepārvērtējama nozīme. Būtībā tas ir vietējo rokmūziķu un publikas sociālais atpestītājs. Gari mati, tik dabiska un brīva uzstāšanās maniere un tik agresīvs, nepastarpināts un dumpīgi skaļš rokenrols nemitīgu sprādzienu, dūmu un pirotehnisku brīnumu pavadībā kā nevienam. Un pats galvenais - "Pērkons" ir grupa ar tik konsekventu tekstu (lielākoties Māra Melgalva) izvēli un ar tik nepārprotamu un atklātu jaunības maksimālismu," norāda muzikoloģe un Latvijas Radio 2 programmu vadītāja Daiga Mazvērsīte.

Kā ziņots, 22. augustā plkst. 21 Ogres estrādē norisināsies pirmais festivāls "Kulakova nakts", kas tiek rīkots, pieminot 1985. gada leģendāro grupas "Pērkons" koncertu Ogres estrādē, pēc kura tika izdemolēti divi vilciena Ogre - Rīga vagoni, bet grupas darbība jau nākamajā dienā tika aizliegta uz vairākiem gadiem. Koncertā piedalīsies grupas "Pērkons", "Menuets", "Instrumenti", "Rīgas Modes" un citas, vīru koris "Gaudeamus", Ogres pūtēju orķestris, bet uz rīta pusi vinila diskotēku spēlēs DJ Dambis un Uldis Rudaks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Biļetes uz 22. augusta koncertu iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā

Tags

Gaudeamus Grupa Pērkons Instrumenti (grupa) Juris Kulakovs Latvijas Radio Menuets Uldis Rudaks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form