Sagaidot Valentīna dienu, visu mīlētāju svētkus, Ainars Virga (Līvi) sacerējis himnu mīlestībai, par pamatu ņemot svētajos rakstos atrodamo apustuļa Pāvila vēstuli korintiešiem, kurā kristietības sludinātājs apdziedājis mīlestības spēku un skaistumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesmas "Mīlestība" ierakstā piedalījusies virkne Latvijas rokmūzikas un populārās mūzikas smagsvaru. "Neviens, kuram zvanīju neatteica, visi piekrita uzreiz un arī uzreiz atbrauca uz studiju. Es biju sajūsmā par tādu attieksmi," komentēja Virga.

Dziesmas ierakstā piedalījušies: Dināra Rudāne, Ieva Akuratere, Jānis Bukums, Alex, Atis Ieviņš, Jānis Buķelis, Uldis Marhilevičs (klavieres), Guntars Mucenieks (ērģeles), Kārlis Indrišoks (bungas), Raitis Kalniņš (bungas) un papildus vokālisti Kristaps Čimbars un Zane Biķe. Pats Ainars ieskaņojis gan ģitāras, gan arī basa partijas.

Ieraksts tapis Mārtiņa Burkevica studijā Rīgā, bet dziesma miksēta ASV, Kalifornijā sadarbībā ar Geriju Santkelēru (Gary St. Clair ).

Savukārt šā gada 18. aprīlī koncertzālē "Lielais dzintars" notiks Ainara Virgas 55 gadu jubilejas koncerts. Piedalīsies grupa "Līvi".

Tags

Ainars Virga Atis Ieviņš Dināra Rudāne Ieva Akurātere Uldis Marhilēvičs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form