Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, dziedošais aktieris Juris Hiršs laidis klajā jaunu dziesmu "Klausies, bērns!". Dziesmas teksta pamatā ir literatūras klasiķa Jāņa Jaunsudrabiņa dzejolis "Bērnam".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesmas ierakstā piedalījušies vairāki Rīgas Doma kora skolas audzēkņi un vairāki latviešu mūziķi.

Dziesmas mūziku sarakstījuši producenti Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un Artūrs Palkevičs. Autori stāsta, ka jau dziesmas radīšanas laikā zināja, ka piedāvās to iedziedāt tieši Jurim Hiršam. Viņiem nebija šaubu, ka ar savu skatuves pieredzi un lielisko vokālu Juris liks dziesmai skanēt tieši tā, kā iecerēts. Ieraksta laikā bijis daudz jauku brīžu. Viens no spilgtākajiem piedzīvots tad, kad mammas un tēti atveda mazos kora dziedātājus uz ierakstu.

Autori saka paldies Lūkasam Kalniņam, Jēkabam un Miķelim Vaickovskiem un Laumai Margrietai Kambalai, kā arī Kārlim Rūtentālam, kurš aranžēja mazo koristu partiju. Ģitāru jaunajā skaņdarbā iespēlējis Arturs Kuķepovs, bet klavieres Haralds Stenclavs, kuri ikdienā darbojas grupā "Labvēlīgais Tips", savukārt basģitāras partijas ir Ingara Viļuma pārziņā, kurš plašāk zināms kā grupas "Prāta vētra" piektais dalībnieks.

"Katrs no iesaistītajiem cilvēkiem ir ielicis dziesmā kaut ko no sevis, un visi kopā cer, ka šī dzejoļa dziļā un dažādus laikus pārdzīvojusī doma sasildīs arī klausītāju sirdis. Sveicieni visiem Latvijas dzimšanas dienā!" vēsta dziesmas autori.

Tags

Juris Hiršs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form