Par godu Tēva dienai grupa "Labvēlīgais tips" laiž klajā izteikti tematisku singlu "Fāters aiziet muterēs", kas jāuztver arī kā priekšvēstnesis oktobrī un novembrī sagaidāmajai grupas koncertturnejai. Tā sāksies 5. oktobrī Latgalē, bet noslēgsies ar trim koncertiem galvaspilsētā, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunā singla mūzikas un teksta autors ir "Labvēlīgā tipa" solists Andris Freidenfelds. Jaunā dziesma iemūžināta ar Lotara Lodziņa un Jāņa Kalves palīdzību "Labo ierakstu studijā" Rīgā. Savukārt dziesmas publiskā piedzimšana notika "Radio SWH" Līgo svētku speciālizlaidumā "Saulgriežņu ņuga 2019" grupas "Los Taburetos" interpretācijā.

"Tā ir traģikomiska vodeviļa bez pūšamajiem instrumentiem," savu jauno garadarbu komentē pats tā autors Andris Freidenfelds. "Ģermāniskie žargonvārdi padara vieglāku un ironiskāku skatījumu uz ģimenes institūcijas mūžseno problēmu, kuras rezultāts ir stress, vientulība, ledusskapis, liekais svars un nolemtība turpināt "sentēvu tradīcijas"."

Grupa "Labvēlīgais Tips" turpina arī savas koncerttradīcijas un šoruden pēc divu gadu pārtraukuma būs redzama un dzirdama visā Latvijā. Turnejas "= I A =" koncerti notiks divos cēlienos. Pirmā daļa iecerēta kā "sit-down" šovs jeb sēdizrāde un tajā "Labvēlīgais Tips" piedāvās vairāk vai mazāk zināmas pašu dziesmas neierastā un gluži jaunā skanējumā. Otrā daļa savukārt būs "hands-up" jeb "rokas augšā" ballīte tiem, kuri būs jau atgriezušies no tiem atvēlētās pauzes.

"Labvēlīgais Tips" koncertturnejā dosies šādā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Tūres "= I A =" koncerti notiks:

5. oktobrī pulksten 19.00 Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē,
12. oktobrī pulksten 15.00 un 19.00 Jelgavas Kultūras namā,
13. oktobrī pulksten 19.00 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars",
18. oktobrī pulksten 19.00 Ventspils teātra namā "Jūras vārti",
19. oktobrī pulksten 15.00 un 19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis",
26. oktobrī pulksten 19.00 Valmieras Kultūras centrā,
1., 2. un 3. novembrī pulksten 19.00 VEF Kultūras pilī Rīgā.

Tags

Labvēlīgais Tips
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form