Šā gada 10. novembrī debijas albumu "Albūūms" laidusi klajā jaunā popmāksliniece Būū, īstajā vārdā Ilze Fārte.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē izdevēji, Būū debijas albumu veido astoņas dziesmas latviešu valodā, no kurām klausītājiem jau ir pazīstami hiti "Siekala tek" un "Sāku no sākuma".

Albuma vēstnesis ir dziesma "Mazais pirkstiņš", kas stāsta par dziedātājas "cilts" veidošanu: "Katrs cilvēks ap sevi apzināti vai neapzināti veido cilvēku loku – viņi vai nu tevi ceļ un iedvesmo vai bremzē un velk lejā. Šo dziesmu es uzrakstīju ļoti grūtā brīdī, kad nācās vairākus šādu cilvēkus no dzīves izgriezt un es todien izdomāju šo "mazā pirkstiņa" konceptu – katram, kuru es izvēlos pielaist sev tuvumā, es it kā lūdzu dot mazo pirkstiņu un solījumu, ka mēs viens otram būsim mūzas. Tā es pamazām veidoju savu cilti".

""Albūūms" ir emociju eksplozija: no bāra letes un reggaetona līdz pat afirmācijām un gospeļu dziedāšanu savam spoguļatēlam," tā jauno ierakstu raksturo izdevēji.

"Es šajās dziesmās ieliku pēdējo gadu pārdzīvojumus, galvenokārt to, kā es apzinos sevi šajā pasaulē, pieaugu un kļūstu par sievieti. Man dzīvē ir trūcis spēcīgu sieviešu- iedvesmotāju, tāpēc es "Albūūmā" gribu būt trakā, taču viedā lielā māsa, kuru pati vienmēr esmu gribējusi," saka pati Būū.

Visās Būū dziesmās liels muzikāls uzsvars ir uz viņas neparasto balss tembru un individuālo pieeju mūzikas un vārdu rakstīšanai, kā arī saturiski – uz vienlīdzību sabiedrībā un emocionālā intelekta attīstīšanu.

Šajā albumā jūtamas vairāku mūzikas stilu, tostarp pop, reggaeton, gospel un R'n'B iezīmes un līdzās galvenajam mūzikas producentam Armandam Varslavānam, pati dziedātāja vairākās albuma dziesmās debitē kā mūzikas producente.

Dziesmai "Mazais pirkstiņš" vietnē "Youtube" ir skatāms liriku video un no 10. novembra "Albūūms" ir pieejams visās lielākajās straumēšanas vietnēs.

Tags

dziedātāja Būū
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form