Debijas albumu un pirmo videoklipu laidis klajā jauns mūziķis Tala, kurš līdz šim bija zināms kā viens no hip-hopa apvienības "Kreisais krasts" dalībniekiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kādreizējais reperis Elfs jeb Māris Zihmanis par sevi raksta, ka viņš turpina muzikālo ceļojumu jaunās, vēl nedzirdētās skaņās. Par paštitulēto debijas albumu Tala saka: "2018. gada nogalē sāku darbu pie līdz šim neierasta un eksperimentāla materiāla, kas sirdij palika arvien tuvāks. Jau salīdzinoši sen paralēli ierastajam mēģināju ko atšķirīgu, līdz atradu savu unikālo formulu, kādā varu to izteikt mūzikā. Biju ļoti noguris no ierastā skanējuma, kas man pašam vairs nesniedza gandarījumu, gribēju turpināt brīnīties par mūzikas iespējām, variācijām, sevi, tāpēc sāku skatīties cita virzienā."

Atšķirīgais skanējums mūziķim licis pieņemt jaunu skatuves vārdu – Tala. Šis vārds viņam ir īpaši tuvs jau kopš bērnības. Tala ir visspožākā zvaigzne visumā un viņš vēlās, lai viņa mūzika rāda ceļu tiem, kuri kādreiz apmaldas sevis meklējumos, savās sajūtās, attiecībās vai dzīvēs un viņa mūzika kalpo par pierādījumu tam, ka nevajag baidīties no jaunā, standartizētā, nepieņemtā.

Šobrīd eksperiments kļuvis par albumu ar 12 rūpīgi atlasītām un apstrādātām kompozīcijām.

Līdz ar debijas albumu, Tala prezentē arī savu pirmo singlu "Tur kur Saule" un tā videoklipu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form