13. jūnijā pie klausītājiem nonāk nodibinājuma "Fonds Līdzskaņa" ceturtā izdotā dziesma "Kukurūzas bērni". Dziesmas autori un izpildītāji ir Katrīna Dimanta, Reinis Briģis, Ira Krauja, Ilona Balode-Ūdre, Diana Payton, Monta Ķimene, Ingars Viļums.

Kopš 2016. gada nogales, nodibinājums "Fonds Līdzskaņa" sniedz atbalstu mūziķiem. Jau divas reizes ir organizēta īpaša sociāli radoša vasaras nometne, kurā mūziķi brīvā atmosfērā var nodoties mākslas radīšanai un kopā būšanai atvērtā vidē. Nu jau kā tradīcija – katrā nometnē top iedvesmojošas dziesmas, tām tiek veidoti videoklipi un dziesmas turpina savu ceļu uz cilvēku sirdīm. Līdz šim pie klausītājiem ir nonākušas trīs dziesmas: "Pirms", "Tu esi" un "Kāds".

"Kukurūzas bērni", kas ir tapusi pērnā gada nometnē, rotaļīgi stāsta par divu cilvēku savstarpējo saikni, mijiedarbību un mīlestību. Dziesmā skan vārdi, kuri vēstī par cilvēka dvēseles īpašo un skaisto būtību. Tajā pašā laikā – tāpat kā dabā augiem ir dzīvības un pilnveidošanās process, arī mēs katrs nemitīgi iekšēji augam.

Dziesmas producents ir Reinis Briģis. Videoklipa galveno varoņu tēlos iejutušies Anete Korinte un Atis Zviedris, bet viņus bērnībā atveido Alise Blumberga un Ralfs Bušs. Videoklipa režisors – Kārlis Kempels.

Nodibinājums "Fonds Līdzskaņa" atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd, dažādu iemeslu dēļ, vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz finansiālu atbalstu veselības problēmu pārvarēšanai, kā arī nodrošina praktisku palīdzību mākslinieku ikdienas apstākļu, sadzīvisku problēmu novēršanai, kas liegušas pilnvērtīgi veltīt sevi radošai darbībai. Plašāka informācija – "Fonda Līdzskaņa" mājaslapā.

Source

DELFI Kultūra
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form