Publicitātes foto

Portāls "Delfi" piedāvā noklausīties grupas "SIA Radikal" pirmo radio singlu 'Tas Nav Tev Vienam!'.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

SIA Radikal 'Tas nav tev vienam!'

Dziesmas ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu režisoru Edgaru Ķauķi ierakstu studijā "Pump Recordings". Paši "Sia Radikal" dziesmas izvēli komentē šādi: "Tas ir ātrs, enerģiski negants un reizē arī melodisks skaņdarbs, kuru uzrakstījām, sanākot kopā vēl pagājušogad. Dziesmas nosaukums - 'Tas Nav Tev Vienam!', lai arī neapzināti un radies vairāk kā pirms pusgada, tomēr spilgti ieskicē šodien valstī notiekošo, tādējādi rūgti papildinot to ļaužu skaitu, kuri ir sapratuši, ka pasaulē allaž ir pastāvējusi un vienmēr veidu izplesties atradīs nepielūdzamā varas publikas maucība".

Jau ziņots, ka Gustavs Terzens pārtraucis darbu Radio SWH Rock, bet ne saikni ar mūziku, kad pagājušā gadā tapis neliels muzikāls projekts, ar vienkāršu mērķi - nospēlēt vairākas grupas "Metallica" dziesmas pasākumā, kuru rīkoja metāla grandu fanu klubs Latvijā. Labas saspēles rezultātā, projekts ieguvis nosaukumu "SIA Radikal", kas jau kā muzikāla apvienība, 2008. gadā devās "Death'n'Roll" tūrē kopā ar grupu "Sanctimony", sniedzot koncertus Liepājā, Cēsīs un arī Rīgā.

"Mums patīk tas, ko mēs darām. Lai arī visi esam ļoti spēcīgas personības, tas netraucē kopā radīt mūziku un labi pavadīt laiku. Plāni ir lieli un ambīcijas arī, turklāt izskatās, ka šis jau sen vairs nav hobijs," tā Terzens stāsta par "SIA Radikal", kurā viņš pats spēlē ģitāru, otra ģitārista lomā ir iejuties mūziķis Edgars Rakovskis, bass frekvences ir nodotas kādreizējā "F[ei]K" basģitārista Gusta Leimaņa rokās, bet bundzinieka pienākumus pilda Andrejs Upmacis. Grupā iesaistījies arī "Metallica" fanu kluba vadītājs Dainis Rijkuris.

"Dainis ir spēcīgs 'frontmans', viņa dziesmu teksti ir ar sociāli - politisku nokrāsu, kas tik izteikti iederas grupas kopējā skanējumā," papildina Terzens. Jāatzīmē, ka grupa izpilda skaņdarbus tikai latviešu valodā.

"SIA Radikal" plāno sniegt vairākus koncertus jau pavisam tuvā nākotnē, proti -  21. februārī, piedalīsies grupas Band Versus Music EP prezentācijas tūres noslēguma koncertā, kas norisināsies Studentu klubā. Atzīmējot smagā metāla mūzikas svētkus, kas jau vairāku desmitu gadu laikā arī Latvijā ir kļuvuši par tradīciju, "SIA Radikal" piedalīsies "Metalshow.lv" rīkotajā pasākumā par godu piektdienai - 13.martā, koncerts paredzēts klubā "Melnā piektdiena."
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form