Ir dzimis jauns vārds latviešu mūzikā – dziedātāja Katō sevi piesaka ar mūzikas videoklipu debijas singlam "Es gāju par tālu", kas veltīta tiem "trakajiem", kuri izvēlas klausīt savai sirdsbalsij, portālu "Delfi" informē mākslinieces pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesma "Es gāju par tālu" ir par lēmumu, kas, šķiet, nav lemts veiksmīgam iznākumam. "Emociju vadīti mēs reizēm zaudējam kontroli pār veselo saprātu un esam gatavi rīkoties, pēc principa "šeit un tagad", nedomājot par sekām. Tādējādi mēdzam sāpināt sevi un nereti arī tos, kuri mums tuvi un mīļi. Bet nekad jau nevar zināt – iespējams, ar sirdi, nevis prātu pieņemtais lēmums izmainīs dzīvi," par dziesmu stāsta Katō.

Dziedātājas pseidonīms radies no angļu valodas vārda "cut" ("kat" -– griezt), kas simboliski iezīmē jaunu ceļa sākumu mūzikā un mākslinieciskajā daiļradē. Katō tēls veidots sadarbībā ar "Image Art Agency" un Elizabeti Džeinu Rubeni. "Jau pirms tēla radīšanas, zināju, kā gribu izskatīties. Šajā tēlā es esmu es pati. Augsti papēži un vakarkleitas – tas laikam nav priekš manis!" atzīst dziedātāja.

Dziesma "Es gāju par tālu" ir aizsākums singlu sērijai, kuras turpinājums gaidāms šīs vasaras sākumā.

Sekot līdzi Katō aktivitātēm iespējams dziedātājas "Facebook" un "Instagram" kontos.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form