Otrdien, 5. martā, latviešu dziedātāja Kristīne Prauliņa nāk klajā ar jaunu singlu "Kopā", kurai tapis arī videoklips, portālu "Delfi" informē mākslinieces pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Kopā" ir Kristīnes Prauliņas pirmā pašas sarakstītā dziesma latviešu valodā, kas tapusi kā kāzu dāvana brālim. "Kopā" ir ilgi lolota sapņa par savu oriģinālmūziku otrais pieturpunkts aiz minialbuma "A Wamer October", kas tika izdots pagājušā gada oktobrī. Arī dziesma "Kopā" izkopta un ierakstīta ar Kristīnes "pamatsastāva" mūziķiem – Tomu Mikālu pie klavierēm, Jāni Kalniņu pie ģitāras, Valteru Sprūdžu pie basa un Kasparu Kurdeko pie bungām. Dziesmas īpašie visi ir stīgu kvartets, kurā apvienojušās vijolnieces Līva Tomiņa un Marta Rando, altiste Līna Ozola un čelliste Sarma Gabrēna.

Dziesmas tekstu un mūziku Kristīne sarakstījusi 2014. gada vasarā, savukārt to reharmonizējis un grupai un stīgu kvartetam aranžējis Toms Mikāls.

''Man mūzika ir kaut kas dzīvs, kustības pilns un kustinošs, tā sapurina, tā apmīļo un tā atkal un atkal dod mūžības perspektīvu, mīlu būt tās tuvumā, tāpēc esmu pateicīga, ka šī jaunā mūzika man dod šādu iespēju pilnīgi jaunā līmenī, grimstu jaunos dziļumos. Dziesma "Kopā" sarakstīju kā Mīlestības apliecinājumu, dāvanu savam brālim viņa kāzu dienā, tā stāsta par lietu un cilvēku mijiedarbības procesu un beznosacījumu Mīlestības pamata dzīslas meklējumiem, tiekšanos pēc brīvības un Miera kopā būšanā,'' tā mirkli pirms singla iznākšanas saka pati Kristīne.

Dziesmas skaņu režisors ir Toms Lisments, kas ierakstīja un miksēja šo singlu, masters – Zino Mikorey.

Dziesmai tapis arī videoklips, kuru filmējis operators Raitis Valainis. Tajā piedalās visi mūziķi, Kristīne, kā arī dejotāji Emanuēla Zvaigznīte un Marģers Vanags.

Tags

Kristīne Prauliņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form