Noklausies! 'Prāta vētra' un 'Musiqq' ieraksta kopīgu dziesmu
Foto: Publicitātes attēls

17. jūnijā, kad līdz "Prāta vētras" "7 soļi svaiga gaisa" koncertam Liepājā, 20. augustā atlikuši divi mēneši, "Prāta vētras" un "Musiqq" dalībnieki piedāvā klausītāju vērtējumam abu grupu kopīgo veikumu – dziesmu "Debesis iekrita tevī".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Dziesmu, kuras autors ir Marats Ogļezņevs, "Prāta vētra" un "Musiqq" ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu Povelu Olssonu, bet ideja par šādu kopprojektu radās, gatavojoties koncertam Liepājā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus. Zīmīgi, ka abi "Musiqq" dalībnieki ir liepājnieki.

Sadarbību komentē Renārs Kaupers: "Gada sākumā, viesojoties pie Marata, parādīju viņam kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde un atskaņoja "Debesis iekrita Tevī". Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu – labākais risinājums nāca no Zviedrijas – Povela Olssona, zviedru mūziķis un producents, kuru uzrunāja mūsu menedžments, trāpīja visām gaumēm un piedāvāja variantu, kas beidzot gāja pie sirds gan "Musiqq", gan "Prāta vētrai"!".

"Esam gandarīti un, protams, ļoti priecīgi par sadarbību ar Latvijas normālākajiem čaļiem – "Prāta vētru"! Paldies Renāram, ka uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu. Visi kopā esam realizējuši saskanīgu balādi – "Debesis iekrita tevī", komentē Marats.

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā stadionā Daugava. Pirms grupas "Prāta vētra" apmeklētājus priecēs īpašie viesi, kuri tiks izziņoti jūlijā.

Tāpat kā iepriekšējos tūres "7 soļi svaiga gaisa" koncertos, uz skatuves kāps meiteņu trio "Limonāde", DJ Kashuks un Dons.

Dziesmas "Debesis iekrita tevī" mp3 var iegādāties ekase.lv, i Tunes un Google Play, bet noklausīties – Spotify un Deezer.

Biļetes uz "Prāta vētras" koncertu Liepājā: ekase.lv, t/c "Spice" un koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājā. Ir pieejamas gan stāvvietas, gan sēdvietas. Vairāk info www.ekase.lv.

Tags

Musiqq Prāta vētra Renārs Kaupers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form