Jaunās skaņās atdzimusi grupas "Jumprava" 90. gadu dziesma "Lēna upe", ko no jauna ierakstījuši paši grupas dalībnieki kopā ar draugiem – Normundu Pauniņu, Ati Ieviņu, Kristīni Zadovsku, Ainaru Mielavu, Juri Kaukuli, Antru Stafecku, Ozolu un Ievu Kerēvicu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

90. gadu sākumā grupas "Jumprava" dziesma "Lēna upe" tapusi, godinot aizgājušo mūziķu piemiņu. Šī Aigara Krēslas un Nataradžas komponētā dziesma tagad ieguvusi jaunu skanējumu un vērtību kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aranžijas autoru Gintu Stankeviču. Tās jaunais ieraksts ir dāvana grupai "Jumprava" 35. jubilejā no pārējiem tās izpildītājiem.

"Deviņdesmito gadu sākumā piedzīvojām sāpīgus zaudējumus mūziķu vidū, kā rezultātā tapa dziesma "Lēna upe". Gatavojoties jubilejas koncertam, esam sapulcējuši savus draugus – mūziķus, lai piešķirtu šai dziesmai jaunu, spēcīgu skanējumu – kā atgādinājumu sev un citiem novērtēt to, kas mums ir šodien un izbaudīt šo kopā būšanas laiku. Mēs, grupa "Jumprava", esam no sirds priecīgi, ka šie lieliskie mūziķi vienojās ar mums kopīgā dziesmā un deva šai senajai dziesmai svaigu elpu," atklāj dziesmas mūzikas autors Aigars Krēsla. Dziesmas teksta autors ir Nataradža.

Dziesmai "Lēna upe" tapusi arī jauna video versija - studijas ieraksts kopā ar grupu un dziesmas izpildītāju sastāvu.

Atgādinām, ka ceturtdien, 28. novembrī, grupa "Jumprava" svinēs savu 35 gadu jubileju koncertā "XO", kas notiks Arēnā Rīga. Biļetes vēl var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā, bet palikušas vien 3. līmeņa sēdvietas – pārējās sēdvietas un visas stāvvietas ir izpārdotas.

Tags

Ainars Mielavs Atis Ieviņš Jumprava (grupa) Kristīne Zadovska Normunds Pauniņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form