Grupa "Carnival Youth" laidusi klajā jaunu singlu un Siguldā filmētu videoklipu "Boys Do Cry". Videoklips, ko filmējis režisors Roberts Kuļenko ir interpretācija par vīriešu un sieviešu identitāti un dzimumu stereotipiem. Jaunais singls ir no 16. augustā gaidāmā jaunā albuma "Good Luck".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Videoklipa režisors Roberts Kuļenko, kā pats saka, līdz šim ir filmējis mūzikas videoklipus tikai saviem draugiem. Darbs ar "Carnival Youth" puišiem, kurus pirms tam nebija sanācis iepazīt, viņam bijis kā jauns izaicinājums: "Bija vairāk atbildības un šaubu, bet par laimi ar Edgaru, Emīlu un Robertu sapratāmies no pirmās tikšanās reizes. Izgājām cauri vairākām manu ideju skicēm, līdz izvēlējāmies šo. Tieši viņi mani pārliecināja par ideju un uzdrošināja darboties bez bremzēm. Ļoti palīdzēja viņu šķietami bezgalīgais entuziasms un jauneklīgā enerģija."

"Carnival Youth" dalībnieks Roberts Vanags klipa idejā atzīmē mūsdienu aktuālo jautājumu par vīriešu un sieviešu identitāti: "Kāds ir īsts vīrietis un ko nozīmē būt sievišķīgai sievietei? Dzīvojot drošībā un labklājībā, viena no lietām, kas spēj saraudināt un ievainot vīrieti ir tieši sieviete. Asaras vīriešu acīs raisa emocijas, kas rodas no dažādiem jūtu sarežģījumiem, pārdzīvojumiem, siržu lūšanas. Šajā klipā tas tiek parādīts stilizētā un pārspīlētā veidā, ieturot septiņdesmito gadu "B kategorijas" kino tradīcijas un specifikas. Meiteņu spēks tiek attēlots burtiski - viņu patstāvībā un fiziskajā spēkā. Meitenes bez problēmām "sadod" pretējā dzimuma muskuļu maisiem, vēršot uzmanību, ne tikai uz aktuālajiem sieviešu vienlīdzības jautājumiem, bet arī uz vīriešu iekšējo pasauli, kas mēdz būt ļoti trausla un viegli ievainojama, aicinot respektēt gan spēku sievietēs, gan emocionalitāti vīriešos."

Gaidāmais albums "Good Luck" ierakstīts vasarā "Red Bull Studios" Sanpaulu, Brazīlijā. Albumu producējis Gatis Zaķis, to miksējis "Grammy" balvas ieguvējs Nikolas Vernes (Nicolas Verhnes). Skaņas pēcapstrāde tapusi "Sterling Sounds" Ņujorkā un to veicis Gregs Kalbi (Greg Calbi).

Albuma "Good Luck" koncertturneja Eiropā sāksies septembrī un tās ietvaros grupa sniegs koncertus Vācijā, Šveicē, Austrijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Čehijā. Savukārt īsi pirms albuna iznākšanas, 12. augustā "Carnival Youth" uzstāsies vienā no lielākajiem Eiropas festivāliem "Sziget", Ungārijā. Latvijā koncertturneja norisināsies sekojošos datumos un vietās – 16. novembrī Līvānos, 17. novembrī Valmierā, 20. novembrī Madonā, 23. novembrī Rīgā, "Hanzas perons" un 30. novembrī.

Tags

Carnival Youth
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form