Grupas "Triānas parks" gada nogalē publicējusi īsfilmu "Kompozīcijas", kurā mūziķi stāsta par radošo procesu, kopā būšanu un vērtībām, kas saklausāmas arī grupas mūzikā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Grupas "Triānas parks" sastāvā ir četri mūziķi, atšķirīgas personības – Agnese Rakovska, Kristaps Ērglis, Artūrs Strautiņš un Edgars Viļums, kuri saskaņu rod mūzikā. 2020. gada martā "Triānas parks" sarakstīja un šī gada oktobrī izdeva minialbumu "Kompozīcijas", kuru veido piecas dziesmas, arī "Vientuļa sala" un kopā ar Igo iedziedātā "Mālos pelēkos".

Kā raksta grupas pārstāvji, lai gan tas ir popmūzikas albums, "Triānas parks" savu alternatīvo skatījumu saglabājusi dziesmu tekstos un kopējā noskaņā. Albumu caurvij tādas tēmas kā vientulība un piederības sajūtas meklējumi, savu vērtību apzināšanās, acu priekšā uzburot Latvijas ainavu rudenī un ziemā.

Ņemot vērā gada izskaņā aktuālos ierobežojumu, "Triānas Parks" no 18. līdz 31. decembrim klausītājiem sagatavojuši drošas – attālinātas, pavisam privātas svinības tiešsaistē – "Tavi Ziemassvētki Triānas Parkā". Biļetes un plašāka informācija - aula lv.

Tags

Triānas parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form