Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, piedāvājam noklausīties komponista Jāņa Lūsēna radītu latviešu tautasdziesmas "Aiz ezera..." instrumentālo apdari un ielūkoties tās videoklipa tapšanas aizkulisēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jānis Lūsēns šobrīd ir uzsācis darbu pie instrumentālās mūzikas koncertprogrammas "Aiz", kas sasaucas arī ar viņa personīgo dzīves ceļu, kas šobrīd ved "klusuma, vienkāršības un patiesības virzienā". Koncertprogrammā ietilpst arīdzan tautasdziesmas "Aiz ezera..." apdare.

Skaņdarbam veltītais videoklips tapis Tērvetes dabas parkā. Piedāvājam ielūkoties video filmēšanas aizkadros un uzzināt, kā tā autoriem izdevās radīt Lūsēna darbam tik atbilstošu noskaņu.

Jāņa Lūsēna skaņdarba "Aiz ezera..." videoklips un tā tapšanas aizkulisēm veltītais video materiāls, kā arī citi Latvijas simtgadei veltīti video stāsti skatāmi LMT Viedtelevīzijā, lietotnē "LMT Straume" un internetā. Jāņa Lūsēna daiļrades cienītāji ir aicināti iesaistīties "Twitter" sarunā, lietojot tēmturus #LV100 un #LMTstraume.

Tags

Jānis Lūsēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form