Otrajā adventē koncertēs Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa
Foto: Publicitātes foto

Otrajā adventē, 9. decembrī, dziesminieku koncertu ciklā "Adventa mūzikas svētki Rīgā" pulksten 12.00 Rīgas Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Sarkandaugavas ielā 10) koncertu sniegs Anta Eņģele, bet pulksten 13.00 Rīgas Krusta evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Ropažu ielā 120) – Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, portālu "Delfi" informē Austras biedrības pārstāve Inese Muižniece.

Anta Eņģele – dziesminiece, Austrasbērns, sirds cilvēks ar lakonisku, bet ļoti precīzi izvēlētu vārdu runas veidu un tikpat pārdomātām koncertprogrammām. Sirsnība, siltums, atbildība, vienkāršums un augsta kvalitāte, publikas mīlestība – tas viss veiksmīgi savijas un rada Antas koncertu īpašo sajūtu. Aicinot uz Adventa mūzikas svētku koncertu, dziesminiece raksta saviem klausītājiem: "Koncertos man ir svarīgi mirkļi, kad klausītājs aizmirst par mani un nonāk kontaktā pats ar sevi."

Otrajā adventē koncertēs Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa
Foto: Publicitātes foto

Komponiste Silvija Silava un viņas meita, jaunā daudzsološā mūziķe Sniedze Prauliņa, gatavojoties Adventa mūzikas svētku koncertam, pārskata savas īpašās, tikai šajā laikā dziedamās dziesmas, tādējādi veidojot unikālu koncertprogrammu. "Ziemassvētki – visiem kopīgi gaidāmi un katram atsevišķi sirdī un dvēselē apjaušami. Miera un atklāsmes svētki. Brīnumu gaidīšanas svētki. Ziemassvētki – visskaistāko dziesmu laiks!" tā savās svētku sajūtās dalās Silvija Silava.

Otrajā adventē koncertēs Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa
Foto: Publicitātes foto

Koncertu ciklā "Adventa mūzikas svētki Rīgā" klausītāji tiek aicināti uz septiņiem dziesminieku koncertiem dažādās Rīgas baznīcās četrās decembra svētdienās. Pirmajās trīs Adventēs notiks katrā divi autorkoncerti, bet ceturtajā Adventē, 23. decembrī, visi svētku dalībnieki pulcēsies lielajā noslēguma koncertā Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Šogad svētkos piedalās Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine Ligere Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, Ieva un Matīss Akurateri un Leons Sējāns.

Ieeja koncertos bez maksas.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Source

DELFI Kultūra

Tags

Ziemassvētki
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form