Pianists Andrejs Osokins rīkos savu minifestivālu
Foto: Jānis Romanovskis

Turpmākajās divās nedēļas nogalēs – 29., 30. un 31. maijā, kā arī 5., 6. un 7. jūnijā – notiks pirmais pianista Andreja Osokina rīkotais " Osokina Mini Festivāls @152", četros koncertos piedāvājot klausītājiem īpašu muzikālo programmu.

Jaunajā mūzikas centrā – Klavieru salonā, Brīvības iela 152, Rīgā – akustiski uzstāsies Latvijā populāri mākslinieki – Kriss Noa, Katrīna Gupalo, Rihards Lībietis un Erna Daugaviete, kā arī Vladislavs Nastavševs. Muzicēs arī pats minifestivāla rīkotājs Andrejs Osokins. Tāpat tiek solīti daži pārsteigumi.

Ideja par festivālu pianistam Andrejam Osokinam bijusi jau vairākus gadus, bet realizējusies tieši tagad, kā atkalsatikšanās svētki ar saviem klausītājiem. "Katrs mūzikas gardēdis koncentrētā veidā saņems mākslas kvintesenci – kultūras un mūzikas trieciendevu pēc ieilgušās klusuma pauzes," saka pianists Andrejs Osokins.

Festivāla pirmajā dienā 29. maijā notiks Krisa Noa un Katrīnas Gupalo akustiskais koncerts, kurā skanēs abu jauno mūziķu oriģinālkompozīcijas, 30. maija vakarā uzstāsies Andrejs Osokins, savukārt svētdien, 31. maijā uzstāsies virtuozie mūziķi ģitārists Rihards Lībietis kopā ar čellisti Ernu Daugavieti.

Otrās nedēļas nogales programma tiek solīta tikpat intensīva, par tās programmu tiks paziņots atsevišķi. Precīza programma atrodama šeit.

Biļešu skaits ierobežots – katru koncertu varēs apmeklēt tikai 20 klausītāju. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteikti drošības noteikumi. Biļetes uz "Osokina Mini Festivāls @152" koncertiem pieejamas www.aula.lv.

Tags

Kriss Noa Andrejs Osokins Katrīna Gupalo Vladislavs Nastavševs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form